Nowy Paryż etap III

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.

Świętochłowice, ul. Lotnicza
Ceny od: 4 568 zł brutto/m2
Nowy Paryż etap III

10 zdjęć

Nowy Paryż etap III
Nowy Paryż etap III
Nowy Paryż etap III
Nowy Paryż etap III

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Nowy Paryż etap III dostępnych jest 9 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Nowy Paryż etap III logo

Inwestycja Nowy Paryż to dwa rodzaje nieruchomości: luksusowe domy w zabudowie wolnostojącej oraz bliźniaczej.

Każdy dom posadowiony na własnej działce. W obrębie budynku znajduje się garaż.

Całość inwestycji obejmuje domy wolnostojące oraz w zabudowie bliźniaczej.

Domy budujemy w dwóch technologiach: murowanej i szkieletowej.

Nowy Paryż to wymarzone miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Całość zlokalizowana jest na terenach między Świętochłowicami a Rudą Śląską, w sąsiedztwie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Otoczenie zieleni wpłynie pozytywnie na samopoczucie przyszłych mieszkańców, przyczyniając się do uprawiania przez nich sportu, jak i wypoczynku i rekreacji. To idealne miejsce zarówno dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i dla szukających ciszy i spokoju.

Architektura osiedla na miarę XXI w. charakteryzuje się nowoczesnością, prostotą i funkcjonalnością. Całość zaplanowano w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom pełną prywatność, jednocześnie nie zakłócając estetyki otoczenia. Nadrzędną preferencją aranżacji przestrzeni jest zapewnienie wygody i komfortu przyszłym mieszkańcom. W sąsiedztwie osiedla znajdują się najistotniejsze dla rodzin instytucje, m.in.: szkoła, przedszkole, placówki handlowe.

Inwestycja Nowy Paryż etap III znajduje się w Świętochłowicach, ul. Lotnicza jest realizowana przez dewelopera Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k..

Inwestycja Nowy Paryż etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów w tym 4 domów typu dom wolnostojący, 5 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Nowy Paryż etap III pozostało na sprzedaż 9 nowych domów o powierzchniach od 102 do 139 metrów kwadratowych w cenie od 489 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 102 do 103 m2 w cenie od 489 000 zł (4 domy)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 120 do 139 m2 w cenie od 549 000 zł (5 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 26 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 9 domów w tym 4 domy typu dom wolnostojący, 5 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów:
od 102 do 139 m².
Powierzchnie działek:
od 120 do 471 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 489 000 do 659 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 568 do 4 848 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Niezwykle istotną zaletą powstającego osiedla jest jego lokalizacja blisko arterii Śląska, co gwarantuje dogodny, szybki dojazd do Katowic, Chorzowa, Zabrza, Gliwic czy Bytomia. Umożliwia to również sprawnie działająca komunikacja miejska. Około 2,5 km od osiedla znajduje się wjazd na Drogową Trasę Średnicową, łączącą miasta aglomeracji śląskiej. Tak dogodna lokalizacja inwestycji pozwoli jej przyszłym mieszkańcom na zaoszczędzenie sporo ich cennego czasu.

Świętochłowice położone są w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W historii miasta dużą rolę odegrały wpływy niemieckie, które odcisnęły swoje piętno szczególnie w architekturze. Do intensywnego rozwoju Świętochłowic przyczynił się przemysł ciężki, głównie górniczy i hutniczy. Obecnie, niegdyś działające kopalnie miejskie zostały zamknięte. Na terenie miasta wciąż działa jednak dawna Huta Florian, obecnie część koncernu ArcelorMittal Poland. Mieszkańcy miasta do dyspozycji mają 6 zbiorników wodnych, w tym ze względu na znakomitą jakość wód, dwa wykorzystywane w celach rekreacyjnych (zalew Foryska oraz Wąwóz). Ciekawe zabytki, architektura i dobrze rozwinięta infrastruktura to zdecydowana wizytówka miasta. Od 2014 roku trwa intensywny proces Rewitalizacji Świętochłowic co wpływa na poprawę komfortu życia mieszkańców. Świętochłowice zyskały miano najgęściej zaludnionego miasta w Polsce i Europie. Miasto graniczy od północy z Bytomiem, od zachodu i południowego zachodu z Rudą Śląską, a od wschodu i południowego wschodu z Chorzowem. Układ komunikacyjny miasta pozwala na szybką podróż w obrębie całego Okręgu Przemysłowego. Tutejsi mieszkańcy to bardzo gościnna i otwarta społeczność, a panujący tu klimat sprzyja turystyce oraz rozwojowi rodziny.

Komunikacja

Świętochłowice oddalone są zaledwie 7 km od stolicy województwa śląskiego - Katowic. Tranzytowa trasa kolejowa biegnąca ze wschodu na zachód umożliwia mieszkańcom poruszanie się w kierunku Europy Zachodniej, Europy Południowej, Europy Wschodniej, a także na trasie połączeń krajowych. Przez Świętochłowice przebiegają także linie tramwajowe i autobusowe KZK GOP. Drogi krajowe i wojewódzkie umożliwiają szybki przejazd do pobliskich miast oraz ważnych aglomeracji na mapie Polski. W odległości około 35 km na północ od Świętochłowic znajduje się międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Paryż etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Nowy Paryż etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Godula Inkubator.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Paryż etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 390 m, NZOZ Nefrolux Stacja dializ w odległości 390 m, Szpital w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Paryż etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Piekarnia, w odległości 450 m znajduje się Społem, w odległości 490 m znajduje się Acer.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Paryż etap III w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.02.2021
Data aktualizacji: 25.02.2021
Nowy Paryż etap III logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kwiatowa, Świętochłowice

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: