Słoneczny Zakątek

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWPBM Mój Dom S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Tylko 10 minut zajmuje dojazd samochodem do jednego z największych w Polsce centrów handlowych - Parku Handlowego Bielany.Osiedle Słoneczny Zakątek położone jest przy ul. Babiego Lata i ul. Skarbowców. W pierwszym i drugim etapie powstało pięć nowoczesnych budynkach, W kondygnacji podziemnej każdego budynku znajdują się garaże wielostanowiskowe oraz pomieszczenia techniczne. Część miejsc postojowych znajduje się także na zewnątrz, na terenie posesji. Mieszkania na parterze dysponują własnymi miniaturowymi ogródkami. Lokale na wyższych kondygnacjach posiadają duże balkony. Osiedle jest ogrodzone. Wjazd na nie regulowany jest za pomocą szlabanu zlokalizowanego na wjeździe. Na terenie posesji nie zabrakło małej architektury: zadbaliśmy o nowoczesne oświetlenie, wygodne ławki i chodniki, bezpieczny plac zabaw dla dzieci.Aktualnie w ofercie posiadamy III etap Słonecznego Zakątka. Stanowią go dwa GOTOWE już budynki z 135 mieszkaniami. Osiedle posiada pozwolenie na użytkowanie i czeka na przyszłych mieszkańców. Głównym atutem osiedla jest oddzielenie ruchu pojazdów od strefy wypoczynku. Powstała w ten sposób bezpieczna i cicha strefa wypoczynku dla dzieci i dorosłych.Nowoczesne i estetyczne budynki, dobrze zaaranżowana przestrzeń części wspólnych osiedla. - To kluczowe atuty naszej inwestycji. Do tego posesja jest ogrodzona, bezpieczna. W naszej ofercie proponujemy także możliwość wykonania zakupionego mieszkania w wersji "pod klucz", w cenie od 700 zł/m2.Słoneczny Zakątek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Klecińskiego. Dzięki niepowtarzalnemu klimatowi oraz walorom krajobrazowym, inwestycja ta stanowi idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy szukając mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, nie chcą rezygnować ze wspaniałych widoków i spokoju.

Inwestycja Słoneczny Zakątek znajduje się na Krzykach, ul. Skarbców (5.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera WPBM Mój Dom S.A..

Inwestycja Słoneczny Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczny Zakątek pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 37 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 10 011 zł za metr kwadratowy.

Deweloper WPBM Mój Dom S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Słoneczny Zakątek

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczny Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Słoneczny Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Przyjaźni.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Zakątek znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Lupikowo w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczny Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ESTmedica w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczny Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się T&J, w odległości 140 m znajduje się Piekarnia Jul-Ka, w odległości 210 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Zakątek w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.06.2019

Data aktualizacji: 12.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie