Porto Łeba

Oferta archiwalna

Łeba, ul. Nadmorska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Porto Łeba

9 zdjęć

Porto Łeba
Porto Łeba
Porto Łeba
Porto Łeba

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro
  • morze
  • rezerwat przyrody
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 68 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Projekt w harmonii z najbliższym otoczeniem, skandynawski design, nowoczesna architektura, eko - elewacje, tereny rekreacyjne, endemiczna roślinność, unikatowa lokalizacja: bliskość morza , jeziora i lasu czy polskiej Sahary - to niektóre atuty Porto. Projekt w harmonii z najbliższym otoczeniem: morze - las - jezioro.

Konstrukcja budynku

4-kondygnacyjna kameralna inwestycja w wewnętrznym patio.

Elewacja

Ekologiczna elewacja z drewna opalanego metodą YAKISUGI - tradycyjną japońską techniką.

Balkony

Przestronne balkony i tarasy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, morze, rezerwat przyrody, las

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Porto Łeba logo

PORTO ŁEBA to najnowsza inwestycja realizowana przez Kristensen – prekursorów apartamentów wakacyjnych w Polsce. Cechuje się nowoczesną architekturą, inspirowana skandynawskim designem, która świetnie wpisuję się w nadmorski krajobraz Łeby. Zlokalizowana na końcu ulicy Nadmorskiej, w miejscu pełnym zieleni oraz w sąsiedztwie obszaru Natura 2000 – Mierzeja Sarbska. Oddalona od Bałtyku z jednej strony tylko o 350 m, a od Jeziora Sarbsko o 100.

Projekt PORTO ŁEBA skierowany jest do inwestorów / odbiorców poszukujących naprawdę komfortowego wypoczynku: w bliskości natury, z dala od miejskiego zgiełku, w nowoczesnej architekturze. Teren inwestycji to blisko 2 ha o ekstensywnej zabudowie w otoczeniu lasów sosnowych.

Apartamenty zaprojektowano w najbardziej pożądanych na rynku metrażach: od 28 do 79 m2, z ogródkami na parterze, a na wyższych piętrach z balkonami i tarasami. Wewnątrz inwestycji przewidziano ogólnodostępne patio, sprzyjające relaksowi oraz tereny do rekreacji, w tym boisko do piłki plażowej.

Planowany termin zakończenia inwestycji - IV kwartał 2021r.

Inwestycja Porto Łeba znajduje się w Łebie, ul. Nadmorska null (45.6 km od Słupska), została zrealizowana przez Kristensen Holding.

Inwestycja Porto Łeba została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Porto Łeba nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kristensen Holding przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Łeba to miasta położone w województwie pomorskim. Leży na Wybrzeżu Słowińskim, nad rzekami Łebą i Chełstem. Łeba jest jedną z większych i najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Posiada wspaniały klimat,. szerokie plaże oraz położona jest w niewielkiej odległości od Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie można obejrzeć słynne ruchome wydmy. To także idealne miejsce do uprawiania sportów, szczególnie windsurfingu i jazdy konnej. Piękne okolice oraz liczne szlaki rowerowe i piesze sprzyjają organizowaniu wycieczek i spacerów. Miasto posiada również bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową.

Komunikacja

Jeśli chodzi o komunikację, to przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 214, która łączy Łebę ze wsią Warlubie. Znajduje się tutaj także stacja kolejowa, która jest stacją końcową dla kilku pociągów pasażerskich, zarówno lokalnych z Lęborka, jak i dalekobieżnych z Warszawy i Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Porto Łeba?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Porto Łeba w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.03.2020
Data aktualizacji: 06.07.2021

Oferty w Łebie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: