Porto Łeba

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Nadmorska, oferowane bezpośrednio przez

Kristensen Holding

Łeba, ul. Nadmorska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Porto Łeba

9 zdjęć

Porto Łeba
Porto Łeba
Porto Łeba
Porto Łeba

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro
  • morze
  • rezerwat przyrody
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 68 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Projekt w harmonii z najbliższym otoczeniem, skandynawski design, nowoczesna architektura, eko - elewacje, tereny rekreacyjne, endemiczna roślinność, unikatowa lokalizacja: bliskość morza , jeziora i lasu czy polskiej Sahary - to niektóre atuty Porto. Projekt w harmonii z najbliższym otoczeniem: morze - las - jezioro.

Konstrukcja budynku

4-kondygnacyjna kameralna inwestycja w wewnętrznym patio.

Elewacja

Ekologiczna elewacja z drewna opalanego metodą YAKISUGI - tradycyjną japońską techniką.

Balkony

Przestronne balkony i tarasy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, morze, rezerwat przyrody, las

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Porto Łeba logo

PORTO ŁEBA to najnowsza inwestycja realizowana przez Kristensen – prekursorów apartamentów wakacyjnych w Polsce. Cechuje się nowoczesną architekturą, inspirowana skandynawskim designem, która świetnie wpisuję się w nadmorski krajobraz Łeby. Zlokalizowana na końcu ulicy Nadmorskiej, w miejscu pełnym zieleni oraz w sąsiedztwie obszaru Natura 2000 – Mierzeja Sarbska. Oddalona od Bałtyku z jednej strony tylko o 350 m, a od Jeziora Sarbsko o 100.

Projekt PORTO ŁEBA skierowany jest do inwestorów / odbiorców poszukujących naprawdę komfortowego wypoczynku: w bliskości natury, z dala od miejskiego zgiełku, w nowoczesnej architekturze. Teren inwestycji to blisko 2 ha o ekstensywnej zabudowie w otoczeniu lasów sosnowych.

Apartamenty zaprojektowano w najbardziej pożądanych na rynku metrażach: od 28 do 79 m2, z ogródkami na parterze, a na wyższych piętrach z balkonami i tarasami. Wewnątrz inwestycji przewidziano ogólnodostępne patio, sprzyjające relaksowi oraz tereny do rekreacji, w tym boisko do piłki plażowej.

Planowany termin zakończenia inwestycji - IV kwartał 2021r.

Inwestycja Porto Łeba znajduje się w Łebie, ul. Nadmorska (45.6 km od Słupska), została zrealizowana przez Kristensen Holding.

Inwestycja Porto Łeba została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Porto Łeba nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kristensen Holding przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Łeba to miasta położone w województwie pomorskim. Leży na Wybrzeżu Słowińskim, nad rzekami Łebą i Chełstem. Łeba jest jedną z większych i najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Posiada wspaniały klimat,. szerokie plaże oraz położona jest w niewielkiej odległości od Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie można obejrzeć słynne ruchome wydmy. To także idealne miejsce do uprawiania sportów, szczególnie windsurfingu i jazdy konnej. Piękne okolice oraz liczne szlaki rowerowe i piesze sprzyjają organizowaniu wycieczek i spacerów. Miasto posiada również bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Porto Łeba?

Jeśli chodzi o komunikację, to przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 214, która łączy Łebę ze wsią Warlubie. Znajduje się tutaj także stacja kolejowa, która jest stacją końcową dla kilku pociągów pasażerskich, zarówno lokalnych z Lęborka, jak i dalekobieżnych z Warszawy i Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Porto Łeba mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 973 metrów od inwestycji Porto Łeba znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Porto Łeba znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Porto Łeba znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Społecznych Szkół Ponadgimnazjalnych im. Noblistów Polskich w odległości 682 m, szkoła w odległości 739 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Porto Łeba w odległości 79 m znajduje się boisko / kort, w odległości 134 m znajduje się boisko / kort, w odległości 206 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 11.03.2020
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: