Wiśniowy Sad - Kołobrzeg

Oferta archiwalna

Kołobrzeg, Ul. Koszalińska 65

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 274 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wiśniowy Sad - Kołobrzeg

3 zdjęcia

Wiśniowy Sad - Kołobrzeg
Wiśniowy Sad - Kołobrzeg
Wiśniowy Sad - Kołobrzeg

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 12 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Oferujemy Państwu atrakcyjny i niebanalny budynek o ciekawej architekturze.

Powstaje na działce gdzie do niedawna rósł Wiśniowy Sad.

Budynek posiada 6 kondygnacji – parter i 5 piętrer. Mieszkania o najbardziej poszukiwanej powierzchni czyli 40 do 49 m2 Istnieje możliwość łączenia mieszkań.

Na najwyższej proponujemy 9 luksusowych mieszkań 2-poziomowych z antresolami i wspaniałym widokiem na morze i miasto. Wszystkie mieszkania są z balkonami lub tarasami. Parter posiada ogrody do własnego użytkowania, a mieszkania dwupoziomowe, poza tarasami, posiadają własną żwirową plażę!

Wiśniowy Sad – to mieszkania dobrze położone, w strefie obszaru chronionego krajobrazu Koszaliński Pas Nadmorski, 800 od plaży, 800m do kołobrzeskiej starówki, 200m od centrum handlowego.

W bezpośrednim pobliżu, w starodrzewie, budynki wojskowe,budynek dłuższą osią położony na kierunku północ-południe, a więc widok z okien jest na stronę wschodnią lub zachodnią . Posesja ogrodzona i przystosowana do ochrony.W podziemiu projektowanego budynku są garaże z bramami uchylnymi i komórki lokatorskie. Przewidujemy trzy klatki i trzy nowoczesne windy od poziomu garaży.

Proponujemy Państwu wykończenie “pod klucz” z możliwością wyboru własnych indywidualnych rozwiązań aranżacyjnych. Gwarantujemy wysoki poziom robót budowlanych.

Każde mieszkanie wyposażamy w domofon i gniazdo TV satelitarnej, w glazurę, wyciąg elektryczny i urządzenia sanitarne w łazience. Mieszkanie po umeblowaniu jest gotowe do zamieszkania. Budynek jest przyjazny dla niepełnosprawnych.

Inwestycja Wiśniowy Sad - Kołobrzeg znajduje się w Kołobrzegu (2.8 km od centrum Kołobrzegu), została zrealizowana przez Wiśniowy Sad.

Inwestycja Wiśniowy Sad - Kołobrzeg została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wiśniowy Sad - Kołobrzeg nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wiśniowy Sad przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Nosi miano miasta uzdrowiskowego oraz obfituje w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajduje się tu kilka rozległych parków, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu kilkanaście szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, przychodnie lekarskie i apteki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu także galeria handlowa, amfiteatr oraz kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z licznymi miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ kilkadziesiąt linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także linie kolejowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wiśniowy Sad - Kołobrzeg?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiśniowy Sad - Kołobrzeg mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Wiśniowy Sad - Kołobrzeg znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Koszalińska - Borowina.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu w Kołobrzegu

Oferty w Kołobrzegu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: