Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Willa Italia

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kraszewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Willa Italia

Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Kraszewskiego 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa ItaliaWilla Italia

19 zdjęć

Willa Italia
Willa Italia
Willa Italia
Willa Italia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Willa Italia to cztery funkcjonalne, eleganckie i nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej położone w Nowych Włochach przy ulicy Kraszewskiego i Obywatelskiej.

Nowe Włochy to spokojne, kameralne i zielone miejsce Warszawy a zarazem dobrze skomunikowana część miasta. Mieszkając tutaj można cieszyć się spokojem, ciszą i zielenią nie rezygnując z wygody jaką daje bliskość miasta oraz dobra komunikacja.

Budynki wykonane są z wysokiej jakości materiałów o wysokim standardzie:

Elewacja z płyt granitowych i drewna merati, przestronne tarasy, solidne ogrodzenie, zieleń oraz

gustowna mała architektura.

Każdy dom wyposażony jest w kotłownię z niemieckim kotłem kondensacyjnym, system alarmowy, vidoeofon, energooszczędne oświetlenie zewnętrzne marki Philips, dobrej jakości osprzęt elektryczny i grzejniki.

Domy mają powierzchnię użytkową 185 m2 a działka ok. 310 m2. Każdy dom ma odrębną Ksiegę Wieczystą.

Dom posiada duży salon z kuchnią i kominkiem , WC na parterze oraz czterema pokojami i dwiema łazienkami na piętrach. Dodatkowo: garaż z kotłownią i urządzone zielone patio z tarasem.

Domy są dostępne od zaraz, gotowe do wykończenia i zamieszkania.

Oferujemy je w stanie deweloperskim a na Państwa życzenie możemy wykończyć „pod klucz“. Zapraszamy !

Inwestycja Willa Italia znajduje się na Nowych Włochach, ul. Kraszewskiego 17 (8.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Willa Italia.

Inwestycja Willa Italia została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Willa Italia nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Willa Italia przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Italia?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Italia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 486 metrów od inwestycji Willa Italia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus Północny 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Italia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Italia znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Tosi i Franka w odległości 248 m, Żłobek i Przedszkole dwujęzyczne Tuptu Włochy w odległości 292 m, Przedszkole MikiLand w odległości 364 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Italia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Hipokrates w odległości 730 m, BlancoDent w odległości 912 m, Iza-Dent w odległości 963 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Italia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 67 m znajduje się Żabka, w odległości 114 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 272 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Italia w odległości 230 m znajduje się boisko / kort, w odległości 266 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 268 m znajduje się Studio Pole Dance "si.mia".

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu na Nowych Włochach

Oferty na Nowych Włochach

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023