Domy Oliwska

Oferta archiwalna

Rumia, Ul. Oliwska/ Wyszeckiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy Oliwska

8 zdjęć

Domy Oliwska
Domy Oliwska
Domy Oliwska
Domy Oliwska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Budynki usytuowane w Rumi – Janowo w sąsiedztwie atrakcyjnych budynków jednorodzinnych.W zasięgu pieszym SKM, przystanki autobusowe, przychodnia lekarska, las.

Inwestycja Domy Oliwska znajduje się w Rumi (2.1 km od Gdyni), została zrealizowana przez Wiki-Bis.

Inwestycja Domy Oliwska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Oliwska nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wiki-Bis nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Oliwska?

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Oliwska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Domy Oliwska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rumia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy Oliwska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Oliwska znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek w odległości 300 m, Przedszkole pod Topolą w odległości 340 m, Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Oliwska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Netto, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Albo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Oliwska w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się CityGYM, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Rumi

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: