Domy Oliwska

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wiki-Bis

wejherowski, Rumia, Ul. Oliwska/ Wyszeckiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Domy Oliwska

8 zdjęć

Domy Oliwska
Domy Oliwska
Domy Oliwska
Domy Oliwska

Najbliższe inwestycje

 • Leśna Zatoka
  od: 4 200 zł/m2

  Masko Invest

 • domy na dobre
  od: 4 664 zł/m2

  Aion Sp. z o.o. Sp. K.

 • Leśna Dolina
  od: 4 586 zł/m2

  Grupa Inwestycyjna GRANIT Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Budynki usytuowane w Rumi – Janowo w sąsiedztwie atrakcyjnych budynków jednorodzinnych.W zasięgu pieszym SKM, przystanki autobusowe, przychodnia lekarska, las.

Inwestycja Domy Oliwska znajduje się w Rumi, Ul. Oliwska/ Wyszeckiego (2.1 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Wiki-Bis.

Inwestycja Domy Oliwska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów w tym 2 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Domy Oliwska pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wiki-Bis nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Oliwska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Domy Oliwska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rumia Dworzec PKP 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Oliwska znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek w odległości 300 m, Przedszkole pod Topolą w odległości 340 m, Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Oliwska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Netto, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się Dom Handlowy Abraham.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Oliwska w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się CityGYM, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: