Świerkowa Aleja

Oferta archiwalna

Zamość, ul. Młyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 68 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Świerkowa Aleja

2 zdjęcia

Świerkowa Aleja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Świerkowa Aleja to kompleks funkcjonalnych i wygodnych budynków o kameralnej zabudowie z przestronnymi mieszkaniami oraz kompleksowym zagospodarowaniem terenu, zapewniającym wypoczynek i bezpieczeństwo.

Projektując Świerkową Aleję nie zapomnieliśmy o wypoczynku naszych klientów. Zaplanowaliśmy na terenie osiedla przestrzenie zieleni, ławeczki wśród świerków oraz miejsca zabaw dla dzieci, które będą mogły wybrać, na którym z kilku placów zabaw chcą się bawić.

Obecnie realizujemy VI etap naszej inwestycji stanowiący budynek mieszkalny cztero kondygnacyjny wyposażony w garażo – parking na kondygnacji podziemnej W budynku znajdzie się 50 lokali mieszkalne o metrażach od 35 m2 do 78 m2. Na parterze budynku zaprojektowano 6 lokali usługowych o pow. od 36 m2 do 51 m2., z wejściami od strony „zewnętrznej”. Dzięki temu utrzymano autonomiczny charakter strefy mieszkalnej, zaś strefie komercyjnej zapewniono bezpośredni dostęp do komunikacji.

Budynek powstanie na planie litery C, dzięki czemu pozyskana zostanie dodatkowa przestrzeń wypoczynkowo - rekreacyjna pomiędzy jego skrzydłami.

Inwestycja Świerkowa Aleja znajduje się w Zamościu, ul. Młyńska (2.6 km od centrum Zamościa), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Świerkowa Aleja została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Świerkowa Aleja nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Zamość to miasto położone w południowej części województwa lubelskiego. Jego powierzchnia wynosi 30,34 km2 a liczba mieszkańców ok. 63 tysiące. Za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta, bywa nazywany „perłą renesansu”, „miastem arkad” i „Padwą północy”. Najciekawszymi miejscami w Zamościu są: Rynek Wielki z okazałym ratuszem, Pałac Zamoyskich, zbudowany w stylu klasycystycznym oraz Ogród Zoologiczny - jedyny w województwie lubelskim. Zamość jest jednym z ważniejszych ośrodków edukacyjnych w województwie, o czym świadczą 3 szkoły wyższe – 1 publiczna i 2 prywatne. Na terenie miasta funkcjonują także: szkoły ponadpodstawowe, obejmujące technika, szkoły zawodowe, licea ogólnokształcące w tym liceum plastyczne im. B. Morando.

Komunikacja

Zamość stanowi węzeł drogowy o znaczeniu krajowym w województwie lubelskim. Przebiegają tędy dwie drogi krajowe: droga krajowa nr 17 oraz droga nr 74. Ponadto wychodzą z Zamościa 3 drogi wojewódzkie: 837 przebiegająca przez Zamość i Piaski, 843 na trasie: Zamość-Chełm oraz 849 łącząca Zamość, Józefów oraz Wolę Obszańską. Przez Zamość przebiegają dwie linie kolejowe: nr 72 oraz nr 65.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Świerkowa Aleja?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Świerkowa Aleja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Świerkowa Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młyńska nr 72 Sip-Mot.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Świerkowa Aleja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Świerkowa Aleja znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Zamościu w odległości 120 m, Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia w Zamościu w odległości 260 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Zamościu w odległości 340 m.

Data publikacji: 13.02.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Zamościu

Oferty w Zamościu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: