Osiedle Cetnarskiego - Łańcut

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Centarskiego, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Łańcut, ul. Centarskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle Cetnarskiego - Łańcut

2 zdjęcia

Osiedle Cetnarskiego - Łańcut

Opis Inwestycji

Wikana ma przyjemność zaprezentować Państwu dobrze usytuowaną nieruchomość z lokalami usługowymi znajdującymi się na parterze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Cetnarskiego 30 w Łańcucie. Inwestycja ta została zakończona i oddana do użytkowania w grudniu 2010 r.

Budynek zlokalizowany jest przy głównej ulicy, co sprawia, że jest to bardzo atrakcyjne miejsce pod względem potencjału handlowego i usługowego.

Lokale usługowe wykończone są w standardzie deweloperskim z dużymi witrynami od ul. Cetnarskiego o powierzchniach od 70 m2 do ponad 80 m2, z własnym piecem gazowym dwufunkcyjnym, dającym możliwość optymalizacji kosztów utrzymania. Istnieje możliwość połączenia lokali dla uzyskania większej powierzchni handlowej – do ok. 316 m2.

Inwestycja Osiedle Cetnarskiego - Łańcut znajduje się w Łańcucie, ul. Centarskiego (10.6 km od Rzeszowa), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Osiedle Cetnarskiego - Łańcut została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cetnarskiego - Łańcut nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Wikana S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 300 do 310 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łańcut to miasto położone w województwie podkarpackim. Jego powierzchnia wynosi 19,2 km i zamieszkuje ją ok. 18 tysięcy osób. Bliskość Rzeszowa sprawia, że miasto przyciąga licznych mieszkańców, jak i turystów. W mieście znajduje wiele zabytków takich, jak Zamek w Łańcucie, który cieszy się dużą popularnością zwiedzających. Posiada on unikatowy kompleks pałacowo-parkowy, który stanowi znaczącą atrakcję turystyczną. Na jego terenie mieści się Muzeum-Zamek, oranżeria, a także klasycystyczna ujeżdżalnia. W pobliżu usytuowane jest również Muzeum Gorzelnictwa. Ponadto miasto posiada bogatą ofertę edukacyjną. Znajdują się tutaj 4 szkoły podstawowe, 7 szkół ponadgimnazjalnych oraz 2 szkoły artystyczne - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia oraz Szkoła Muzyczna I i II stopnia st. Łańcuckiego Towarzystwa Muzycznego.

Komunikacja

Jeśli chodzi o transport drogowy, przez Łańcut przebiega autostrada A4. Znajduje się tutaj także droga wojewódzka nr 881, która zapewnia dojazd z Sokołowa Małopolskiego do Żurawicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Cetnarskiego - Łańcut?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Cetnarskiego - Łańcut mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Osiedle Cetnarskiego - Łańcut znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łańcut, rynek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Cetnarskiego - Łańcut znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cetnarskiego - Łańcut znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 1 w odległości 60 m, Przedszkole Miejskie Nr 5 w odległości 110 m, Niepubliczne Przedszkole Specjalne dla Dzieci Niepełnosprawnych i Autystycznych "Niebieska Kraina" w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Cetnarskiego - Łańcut jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: N.Z.O.Z. Hipokrates w odległości 260 m, Lekarz w odległości 420 m, Okulista w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Cetnarskiego - Łańcut składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Delikatesy Asia, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 310 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cetnarskiego - Łańcut w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Health Body Factory, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.01.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: