Wzgórze Bernardowo

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wzgórze Bernardowo, oferowane bezpośrednio przez

White Wood Nieruchomości

Gdynia, Mały Kack, ul. Wzgórze Bernardowo

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wzgórze BernardowoWzgórze Bernardowo

3 zdjęcia

Wzgórze Bernardowo
Wzgórze Bernardowo
Wzgórze Bernardowo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Wzgórze Bernadowo to kompleks dwóch kameralnych budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Jest propozycją dla osób ceniących prestiż i wygodę.

Nieruchomość położona jest na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przy cichej, uczęszczanej jedynie przez mieszkańców okolicznych domów ulicy. Nieliczne sąsiedztwo umożliwia spokojny odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie korzystne usytuowanie względem głównych ciągów drogowych, tj.: ul. Wielkopolskiej, ul. Sopockiej oraz przystanku kolejowego PKM-Karwiny daje możliwość sprawnej komunikacji z dowolnymi obszarami Trójmiasta, co pozwala zaoszczędzić czas.

Inwestycja składa się z dwóch bliźniaków o powierzchni od 113 m2 do 148m2.

Inwestycja Wzgórze Bernardowo znajduje się na Małym Kacku, ul. Wzgórze Bernardowo (5.8 km od centrum Gdyni), sprzedaż prowadzi White Wood Nieruchomości.

Inwestycja Wzgórze Bernardowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wzgórze Bernardowo nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, Orłowem, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i Sopotem. Z południa i północy dużą część jej powierzchni ogranicza Trójmiejski Park Krajobrazowy, ogródki działkowe i Sopockie Lasy a środkiem biegnie ulica Wielkopolska. Dzielnica ma powierzchnię 8,5 km kw i liczbę mieszkańców 7 500. W odległości ok. 500 m od granic dzielnicy mieści się brzeg morski z plażą miejską. Zabudowę Małego Kacka stanowią głównie domy jednorodzinne. Mieści się tu wiele sklepów spożywczych, z których największe to Żabka, Biedronka i Stokrotka. Najbliższe kino znajduje się w odległości 1 km od granic dzielnicy. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki medycznej ze szpitalem Uniwersyteckie Centrum Medycyny, Szpitalem im. PCK i Centrum Medycznym Nowe Orłowo znajdującymi się w odległości ok. 50 m od jej granic. Dużą atrakcją może być oddalony o zaledwie 200 metrów Aquapark Sopot. Granicząca z Sopotem dzielnica leży w odległości 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy i 1 km od stacji kolejowej Gdynia Główna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wzgórze Bernardowo?

Przez dzielnicę biegnie ul. Wielkopolska, łącząca Sopot z Gdynią. W dzielnicy odbywa się transport autobusowy i trolejbusowy. W odległości 1 km na północ od Małego Kacka mieści się stacja kolejowa Gdynia Główna a ok. 30 km na południowy-zachód Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wzgórze Bernardowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 277 metrów od inwestycji Wzgórze Bernardowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Karwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wzgórze Bernardowo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Bernardowo znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 44 w odległości 452 m, Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Mały Kack w odległości 631 m, Zespół Szkół nr 10 w odległości 870 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wzgórze Bernardowo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Trident w odległości 294 m, Dental Medics w odległości 526 m, Cadent w odległości 548 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wzgórze Bernardowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 287 m znajduje się Żabka, w odległości 417 m znajduje się Biedronka, w odległości 432 m znajduje się Gzella.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Bernardowo w odległości 293 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 495 m znajduje się boisko / kort, w odległości 503 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.04.2020
Data aktualizacji: 14.12.2022

Inwestycje w pobliżu na Małym Kacku

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: