Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWezting Remo Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Etap IV inwestycji ul. Kozielska w Gliwicach – BrzezinkaPlanowana jest przebudowa istniejących dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej na mieszkania. Inwestycja zlokalizowana jest w Gliwicach przy ul. Kozielskiej, obejmuje domy oznaczone numerami 347 oraz 345a. Każdy dom zostanie przebudowany na dwa mieszkania dwukondygnacyjne. Mieszkania znajdują się na terenie zagospodarowanego osiedla mieszkaniowego, na którym wyodrębniono ciąg pieszo – jezdny wraz z miejscem parkingowym. Całe osiedle zostało otoczone ogrodzeniem wraz z główną bramą wjazdową.Rozróżniamy dwa typy mieszkań różniących się powierzchnią użytkową, są to mieszkania oznaczone:M1, M3: 86,2 m2 (parter +piętro)M2, M4: 135,3 m2 (parter +piętro + użytkowe poddasze)Na terenie mieszkań typu M1 i M3 został wydzielony teren pod ogród, natomiast dla mieszkań M2 oraz M4 teren pod taras zewnętrzny.Metraż mieszkania: od ok. 86,2 m2 do 135,3 m2Metraż działki: od ok. 128,45 m2 do 172,05 m2

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV znajduje się w Gliwicach, ul. Kozielska (5.6 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez dewelopera Wezting Remo Sp. z o.o..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wezting Remo Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stare Gliwice Gaudiego.

Data publikacji: 24.06.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie