Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kozielska, oferowane bezpośrednio przez Wezting Remo Sp. z o.o.

Gliwice, ul. Kozielska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV

3 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV
Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV
Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Etap IV inwestycji ul. Kozielska w Gliwicach – Brzezinka

Planowana jest przebudowa istniejących dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej na mieszkania. Inwestycja zlokalizowana jest w Gliwicach przy ul. Kozielskiej, obejmuje domy oznaczone numerami 347 oraz 345a. Każdy dom zostanie przebudowany na dwa mieszkania dwukondygnacyjne. Mieszkania znajdują się na terenie zagospodarowanego osiedla mieszkaniowego, na którym wyodrębniono ciąg pieszo – jezdny wraz z miejscem parkingowym. Całe osiedle zostało otoczone ogrodzeniem wraz z główną bramą wjazdową.

Rozróżniamy dwa typy mieszkań różniących się powierzchnią użytkową, są to mieszkania oznaczone:

M1, M3: 86,2 m2 (parter +piętro)

M2, M4: 135,3 m2 (parter +piętro + użytkowe poddasze)

Na terenie mieszkań typu M1 i M3 został wydzielony teren pod ogród, natomiast dla mieszkań M2 oraz M4 teren pod taras zewnętrzny.

Metraż mieszkania: od ok. 86,2 m2 do 135,3 m2

Metraż działki: od ok. 128,45 m2 do 172,05 m2

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV znajduje się w Gliwicach, ul. Kozielska (5.6 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Wezting Remo Sp. z o.o.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wezting Remo Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Kozielskiej etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stare Gliwice Gaudiego.

Data publikacji: 24.06.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: