Osiedle Soplicowo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Poniatowskiego, oferowane bezpośrednio przez

WAWA NOVUM SP. Z O.O.

Otwock, ul. Poniatowskiego 29

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 81 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Soplicowo

6 zdjęć

Osiedle Soplicowo
Osiedle Soplicowo
Osiedle Soplicowo
Osiedle Soplicowo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej na poziomie -1

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Piękna przyroda i bardzo dobra lokalizacja, to atuty naszej oferty jaką jest osiedle Soplicowo. Miło nam Państwa poinformować, że posiadamy w ofercie kolejne dwa budynki wybudowane na osiedlu Soplicowo. Lokale w budynkach są gotowe do przekazania i mają założone księgi wieczyste. W poprzednich latach przekazaliśmy Państwu lokale w ośmiu budynkach, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze względu na swoje walory. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a także do umówienia się z naszym doradcą w celu obejrzenia gotowych do przekazania Państwu lokali. Nasza strona internetowa: http://novum-developer.pl/inwestycja/28#about

Inwestycja Osiedle Soplicowo znajduje się w Otwocku, ul. Poniatowskiego 29 (5.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez WAWA NOVUM SP. Z O.O.

Inwestycja Osiedle Soplicowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Soplicowo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WAWA NOVUM SP. Z O.O. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Otwock leży w odległości 25 km od Warszawy i zajmuje terytorium o powierzchni 47 km2. Prawie połowę obszaru stanowią tereny leśne, m.in. lasy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, toteż Otwock przypomina miasto-park i jest popularnym miejscem wypoczynkowym oraz uzdrowiskowym. Występuje tutaj niska zabudowa usługowa i mieszkaniowa, a pośród domów jednorodzinnych i willi wyróżniają się obiekty zabytkowe, jak: Willa Sierkowskiego, Uzdrowisko A. Gurewicza, Willa Albinów czy budynki Obserwatorium Magnetyzmu Ziemskiego. Teren miasta przecinają trasy turystyczne, zaś nad rzeką Świder powstało kąpielisko. Ośrodkami handlu są: Galeria Górna oraz KOT Center.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Soplicowo?

Otwock leży w odległości 25 km od stolicy i znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż kursuje tutaj 5 linii autobusowych oraz linie Szybkiej Kolei Miejskiej, a także pociągi Kolei Mazowieckich. Arterią o znaczeniu krajowym jest tzw. Szosa Lubelska, czyli droga nr 17, zaś z Warszawą Otwock jest skomunikowany za pomocą drogi wojewódzkiej nr 801 (Wał Miedzeszyński) oraz dróg lokalnych łączących się z Trasą Siekierkowską i Łazienkowską.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Soplicowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Soplicowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3 Maja 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Soplicowo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Soplicowo znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole niepubliczne sówka mądra głowka w odległości 90 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Soplicowo w odległości 480 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.09.2018
Data aktualizacji: 30.05.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: