Osiedle Pogodna

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Pogodna, oferowane bezpośrednio przez WAWA NOVUM SP. Z O.O.

Otwock, ul. Pogodna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Pogodna

1 zdjęcie

Opis Inwestycji

Osiedle Pogodna zlokalizowane jest w willowej dzielnicy Otwocka, w sąsiedztwie malowniczego ujścia Świdra do Wisły. Zespół sześciu kameralnych budynków mieszkalnych został ogrodzony i wyposażony w automatyczną bramę wjazdową. Inwestycja składa się z 5 – pokojowych domów o powierzchni 146 m kw. Wszystkie budynki cechuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalne układy pomieszczeń i przyjazna architektura. Gwarancją jakości są sprawdzone materiały i techniki budowlane, przy wyborze których firma kieruje się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. W pobliżu osiedla znajdują się cenione miejsca wypoczynkowe, liczne ścieżki rowerowe, a także basen i kort tenisowy. Wysoka jakość wykonania i dogodne położenie inwestycji zapewniają mieszkańcom ciszę i bliski kontakt z otaczającą osiedle przyrodą.

Inwestycja Osiedle Pogodna znajduje się w Otwocku, ul. Pogodna (2.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez WAWA NOVUM SP. Z O.O.

Inwestycja Osiedle Pogodna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pogodna nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WAWA NOVUM SP. Z O.O. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Otwock leży w odległości 25 km od Warszawy i zajmuje terytorium o powierzchni 47 km2. Prawie połowę obszaru stanowią tereny leśne, m.in. lasy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, toteż Otwock przypomina miasto-park i jest popularnym miejscem wypoczynkowym oraz uzdrowiskowym. Występuje tutaj niska zabudowa usługowa i mieszkaniowa, a pośród domów jednorodzinnych i willi wyróżniają się obiekty zabytkowe, jak: Willa Sierkowskiego, Uzdrowisko A. Gurewicza, Willa Albinów czy budynki Obserwatorium Magnetyzmu Ziemskiego. Teren miasta przecinają trasy turystyczne, zaś nad rzeką Świder powstało kąpielisko. Ośrodkami handlu są: Galeria Górna oraz KOT Center.

Komunikacja

Otwock leży w odległości 25 km od stolicy i znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż kursuje tutaj 5 linii autobusowych oraz linie Szybkiej Kolei Miejskiej, a także pociągi Kolei Mazowieckich. Arterią o znaczeniu krajowym jest tzw. Szosa Lubelska, czyli droga nr 17, zaś z Warszawą Otwock jest skomunikowany za pomocą drogi wojewódzkiej nr 801 (Wał Miedzeszyński) oraz dróg lokalnych łączących się z Trasą Siekierkowską i Łazienkowską.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Pogodna?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Pogodna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pogodna znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Bursa im. Św. Józefa w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pogodna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Malibo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pogodna w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko, w odległości 570 m znajduje się Józefovia.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: