Zielony Zakątek

MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU

Domy na sprzedaż ul. Słowiańska, oferowane bezpośrednio przez

WAKO

krakowski, Modlniczka, ul. Słowiańska 56

Ceny od: 7 097 zł/m2
Zielony Zakątek

13 zdjęć

Zielony Zakątek
Zielony Zakątek
Zielony Zakątek
Zielony Zakątek

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

113/m2

Przedział pokoi

5

Kondygnacje

3

Budynki

6

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Domy w inwestycji (2)

od 7 097 zł/m2

Pokoje

Metraż

Stacja kolejowa - Zabierzów Rząska - 2680 m

Przystanek Autobusowy - 700 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki edukacyjne, 1 sklep, 5 obiektów sportowych, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

pokrycie z dachówki ceramicznej

Stolarka okienna

PVC z wbudowanymi nawietrzakami w ilości przewidzianej normami, zestaw trzyszybowy, dwukomorowy

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe klasy C

Balkony

wykończenie z płytek ceramicznych na dystansach

Ściany

- zewnętrzne – pustak ceramiczny - wewnętrzne międzylokalowe - pustak silikatowy 18 cm o podwyższonej izolacyjności akustycznej - wewnętrzne działowe z pustaków ceramicznych - wykończenie ścian zewnętrznych – fragmenty elewacji okładzina z płytek ceramicznych, pozostałe fragmenty elewacji – tynk elewacyjny cienkowarstwowy

Parapety wewnętrzne

aglomarmur z wyłączeniem drzwi balkonowych

Instalacje

- ciepłej wody użytkowej i zimnej wody użytkowej, kran zewnętrzny, - kanalizacji sanitarnej, - elektryczna – gniazda wtykowe, łączniki oświetleniowe, wypusty oświetleniowe, rozdzielnia elektryczna, instalacja trójfazowa do kuchenek elektrycznych, połączenia wyrównawcze, - okablowanie dla gniazd internetowych, gniazdko w salonie, - okablowanie dla instalacji telewizyjnej, gniazdko w salonie, - okablowanie instalacji alarmowej, - odgromowa - videodomofonowa

Ogrzewanie

- kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny z zasobnikiem - instalacje centralnego ogrzewania, ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazienkach, grzejniki z termozaworami na piętrze, grzejniki typu „ręcznikowiec” w łazienkach

Wentylacja

grawitacyjna

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 2 domy bliźniaki

Powierzchnie domów:

113 m²

Powierzchnie działek:

od 262 do 263 m²

Ceny domów:

  • kształtują się w zakresie od 699 900 do 835 500 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 097 do 7 409 zł

Opis płatności:

Systematycznie z zawansowaniem prac na budowie

Warunki rezerwacji:

Rezerwacja ustna na kilka dni

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zielony Zakątek logo

Inwestycja „Modlniczka – Zielony Zakątek” to zamknięte osiedle 6 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej tj. 12 funkcjonalnych i nowocześnie zaprojektowanych bliźniaków znajdujących się w miejscowości Modlniczka przy ul. Słowiańskiej 56.

Każdy z bliźniaków to 3 poziomowy dom jednorodzinny z osobnym wejściem i własnym ogródkiem na zamkniętym osiedlu. Wszystkie bliźniaki są niezależnymi nieruchomościami mieszkalnymi z własną księgą wieczystą, ogródkiem oraz udziałem w częściach wspólnych osiedla takimi jak drogi, chodniki, brama wjazdowa na osiedle.

Domy dysponują powierzchnią ok. 112m2 powierzchni użytkowej z nowocześnie zaprojektowaną powierzchnią umożliwiającą swobodną aranżację wnętrz i dostosowanie zaprojektowanych przestrzeni do potrzeb każdego z Klientów.

Przy każdym z domów znajduje się miejsca postojowe z możliwością jego powiększenia. Inwestycja zakończona, dysponuje wszystkimi zgodami na użytkowanie.

Inwestycja Zielony Zakątek znajduje się w Modlniczce, ul. Słowiańska 56 (2.3 km od Krakowa), została zrealizowana przez WAKO.

Inwestycja Zielony Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zielony Zakątek w sprzedaży są 2 nowe domy o powierzchni 113 metrów kwadratowych , w cenie od 699 900 zł.

Dla przyszłych mieszkańców WAKO nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Modlniczka to miejscowość zlokalizowana zaledwie 4 kilometry od północno zachodniej granicy Krakowa. Oprócz spokojnego rolniczego charakteru miejscowości, Modlniczka w przeciągu kilka ostatnich lat stała się modnym miejscem do zamieszkania i prowadzenia własnego biznesu. Bliskość Krakowa i nieskrępowany dojazd do miasta drogą szybkiego ruchu jak również do tras wylotowych na Katowice oraz Olkusz spowodowały rozwój tej części gminy Wielka Wieś.

Modlniczka to miejscowość leżąca ok. 10 km na północny zachód od Krakowa. Należy do gminy Wielka Wieś w powicie krakowskim. Jej powierzchnia wynosi 5,76 km2, a liczba jej mieszkańców to 1361 osób. To spokojna okolica odległa o ok. 10 km od Ojcowskiego Parku Narodowego i ok. 1 km od Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. Poza zabudową mieszkalną z przewagą domów jednorodzinnych, pojawia się tu coraz więcej nieruchomości komercyjnych.

W Modlniczce można zrobić zakupy m.in. w galerii handlowej i centrum outletowym. Działa tu przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia. Wieś dysponuje sporym zapleczem terenów idealnych pod inwestycje. Do największych atutów miejscowości należy bliskość przyrody, ale przede wszystkim, jej położenie - niedaleka odległość od Krakowa i ważnych arterii drogowych łączących Modlniczkę z istotnymi ośrodkami miejskimi nie tylko w kraju, ale i w Europie.

Przez miejscowość biegnie IV obwodnica Krakowa, niedaleko znajduje się port lotniczy, kursują tu autobusy aglomeracyjne, a w odległości ok. 2-7 km biegną trasy europejskie E40 i E77, autostrada A4 oraz droga krajowa nr 7.

Modlniczka to miejscowość leżąca ok. 10 km na północny zachód od Krakowa. Należy do gminy Wielka Wieś w powicie krakowskim. Jej powierzchnia wynosi 5,76 km2, a liczba jej mieszkańców to 1361 osób. To spokojna okolica odległa o ok. 10 km od Ojcowskiego Parku Narodowego i ok. 1 km od Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. Poza zabudową mieszkalną z przewagą domów jednorodzinnych, pojawia się tu coraz więcej nieruchomości komercyjnych. W Modlniczce można zrobić zakupy m.in. w galerii handlowej i centrum outletowym. Działa tu przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia. Wieś dysponuje sporym zapleczem terenów idealnych pod inwestycje. Do największych atutów miejscowości należy bliskość przyrody, ale przede wszystkim, jej położenie - niedaleka odległość od Krakowa i ważnych arterii drogowych łączących Modlniczkę z istotnymi ośrodkami miejskimi nie tylko w kraju, ale i w Europie. Przez miejscowość biegnie IV obwodnica Krakowa, niedaleko znajduje się port lotniczy, kursują tu autobusy aglomeracyjne, a w odległości ok. 2-7 km biegną trasy europejskie E40 i E77, autostrada A4 oraz droga krajowa nr 7.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielony Zakątek?

Modlniczka przecina IV obwodnica Krakowa, która częściowo biegnie drogą krajową nr 94. Niespełna 10 km od miejscowości znajduje się Port Lotniczy im. Jana Pawła II, przy którym znajdują się 2 istotne węzły drogowe (droga krajowa 7 i europejska E77 oraz autostrada A4 i europejska E40). Docierają tu 2 linie autobusów aglomeracyjnych z Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2680 metrów od inwestycji Zielony Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabierzów Rząska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielony Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła filialna w Modlniczce w odległości 820 m, szkoła w odległości 840 m, szkoła w odległości 850 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 710 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek w odległości 710 m znajduje się boisko / kort, w odległości 870 m znajduje się boisko / kort, w odległości 940 m znajduje się Ludowy Klub Sportowy Błękitni Modlnica.

Data publikacji: 18.05.2022
Data aktualizacji: 17.10.2023
Zielony Zakątek logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Bułgarska 15/89, 30-409 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
  • Wtorek: 08:00 - 16:00
  • Środa: 08:00 - 16:00
  • Czwartek: 08:00 - 16:00
  • Piątek: 08:00 - 16:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: