Virginia Park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Virginia Park

warszawski zachodni, Klaudyn, ul. Witolda Lutosławskiego 31

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 171 ofert w najbliższej okolicy!

Virginia Park

9 zdjęć

Virginia Park
Virginia Park
Virginia Park
Virginia Park

Najbliższe inwestycje

  • Ostoja Kampinos - etap III i IV

    Ostoja Development

  • Zaciszny Lipków
    od: 4 090 zł/m2

    Instal - Nika Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Nowe osiedle budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej Virginia Park, posiadające nowoczesną bryłę architektoniczną, wykonane z najlepszych materiałów, zgodnie z najwyższymi standardami architektonicznymi o powierzchni użytkowej od 142,24 m2 do 149,88 m2. Nowocześnie zaprojektowane domy cechują się nie tylko ciekawym designem, ale również wielką funkcjonalnością. Całość inwestycji składa się z 13 budynków z własną uliczką wewnętrzną, co dodatkowo poprawia komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Prace budowlane ruszyły w czerwcu 2018r. Ich koniec przewidziano na II kwartał 2020 roku.

Inwestycja Virginia Park znajduje się w Klaudynie, ul. Witolda Lutosławskiego 31 (1.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Virginia Park.

Inwestycja Virginia Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów w tym 12 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Virginia Park pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 181 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Virginia Park przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
● dbałość o szczegóły i detale architektoniczne ● przemyślana funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń ● możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza (brak ścian nośnych wewnętrznych) ● pełna wysokość na 2 kondygnacjach - 300/280 ● ogrodzone i zagospodarowane ogródki ● wykorzystanie nowoczesnych i sprawdzonych materiałów ● wysoka jakość wykonania Powierzchnia całkowita każdego z domów wynosi 187 m2 Powierzchnia użytkowa części mieszkalnej: 149,88 m2 Segmenty dwukondygnacyjne Powierzchnia działki od 293 m2 do 462 m2 Dwa warianty dachu Garaże jednostanowiskowe Miejsca postojowe na posesji Instalacja – światłowodowa, monitoring Piec CO Wszystkie media
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle jest zlokalizowane w Klaudynie (gmina Stare Babice) przy ul. Z.Wodeckiego– zaledwie 30 minut od centrum Warszawy i 2 km od jej granicy. Dobrze rozwinięta komunikacja podmiejska gwarantuje mieszkańcom łatwy i szybki dostęp do przystanków autobusowych, sklepów, klubów fitness czy placówek o charakterze edukacyjnym. Dla zwolenników aktywnego trybu życia również nie brakuje atrakcji – okolica obfituje w piękne tereny zielone, które zachęcają do spacerów na świeżym powietrzu, jazdy na rowerze, turystyki narciarskiej czy też konnej. OKOLICA W bliskiej okolicy funkcjonują szkoły i przedszkola. centrum medyczne i niepubliczne zakład opieki zdrowotnej. ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Dla zapewnienia bezpieczeństwa funduszy naszych klientów stworzyliśmy rachunek powierniczy, który chroni finanse nabywców mieszkań aż do momentu oddania budynku do użytkowania. Wysokość oraz terminy świadczeń pieniężnych są uwzględnione w szczegółowym harmonogramie płatności, ściśle powiązanym z harmonogramem realizacji kolejnych etapów inwestycji. Ze Szczegółami dotyczącymi finansowania oraz zakupu mieszkań mogą Państwo zapoznać się w Biurze Sprzedaży.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Virginia Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Virginia Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klaudyn 03.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Virginia Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się U Patrycji, w odległości 300 m znajduje się Lewiatan.

Data publikacji: 25.02.2019
Data aktualizacji: 20.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: