Garden Park

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVille Park Development Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Garden Park Etap IV

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Babice Nowe, ul. Ogrodnicza (1.2 km od Warszawy)
  Garden Park Etap IV
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 20
  Powierzchnia: 199 m2
  Liczba pokoi: 5
  Garden Park
 • Garden Park Etap III(0.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Babice Nowe, ul. Warszawska (1.6 km od Warszawy)
  Garden Park Etap III
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 21
  Powierzchnia: 199 - 215 m2
  Liczba pokoi: 4
  Garden Park
 • Willa Dworkowa Etap II(1.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Stare Babice, ul. Dworkowa (2 km od Warszawy)
  Willa Dworkowa Etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 22
  Powierzchnia: 175 - 178 m2
  Liczba pokoi: 3
  Willa Babice Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

I etap Osiedla Garden Park obejmuje 36 segmentów w zabudowie szeregowej usytuowanych przy ul. Ogrodniczej w Nowych Babicach.Każdy dom został zaprojektowany przez doświadczonych architektów, wszystkie elementy inwestycji zostały dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Wnętrza segmentów cechuje otwarta przestrzeń z dużymi, dobrze doświetlonymi przestrzeniami od strony ogrodu. Każdy segment posiada zewnętrzny taras. Można tu naprawdę odpocząć od pośpiechu i wielkomiejskiego zgiełku, jednocześnie nie tracąc kontaktu z tkanką miejską.Do wykonania użyto wyłącznie materiałów budowlanych najwyższej jakości. Każdy dom wyposażony jest w okna PCV w kolorze złotego dębu z szybami o wysokich parametrach izolacji termicznej i akustycznej, najlepszej jakości drzwi antywłamaniowe typu Gerda oraz bramy garażowe składane segmentowo i sterowane pilotem.Komfort mieszkania zapewnia przestronne, a zarazem praktyczne wnętrze. Nie brakuje w projektach tak potrzebnych pomieszczeń dodatkowych jak spiżarnia czy garderoba.W zależności od typu domu każdy segment posiada garaż i miejsce postojowe lub dwa miejsca postojowe.I etap Osiedla GARDEN PARK obejmuje następujące typy budynków:Typ A - dom 137 m²Typ B - dom 200 m²Dostępnych w I etapie 36 szt.Powierzchnia działek: od około 180 m² do około 500 m².Odległość między segmentami typu A to około 34 metry.Ogrodzone działki obejmują przyległe do każdego segmentu ogródki o zróżnicowanej powierzchni. Każda rodzina będzie mogła zagospodarować działkę i ogródek w wymarzony przez siebie sposób. Teren wokół osiedla i przy nim sprawi, że mieszkać się tu będzie naprawdę przyjemnie.W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców osiedle będzie ogrodzone, ciągi piesze i jezdne wykonane będą z kostki, a na osiedlu zamontowane zostanie oświetlenie.

Inwestycja Garden Park znajduje się w Babicach Nowych, ul. Ogrodnicza 6 (1.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Garden Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych domów w tym 29 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Garden Park pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 201 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 36 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 2 miejsca postojowe.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Garden Park

Miejscowość Babice Nowe, w której powstaje inwestycja Garden Park, posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę transportu drogowego. Obwodnica S8, ul. Nowolazurowa oraz dobrze rozwinięta komunikacja podmiejska zapewniają szybkie połączenie z ważniejszymi punktami w Warszawie. Bliskie sąsiedztwo z granicami Warszawy sprawia, że Stare Miasto, lotnisko czy centra handlowe takie jak Arkadia i Galeria Mokotów są w zasięgu ręki. W najbliższej okolicy osiedla znajdują się: stadnina koni, korty do squasha, nowoczesny basen kryty, ogólnodostępna strefa rekreacji (boiska, skatepark, ścianka do wspinaczki, siłownia zewnętrzna, tenis stołowy), sklepy jedno- i wielobranżowe, dyskonty (Lidl, dwa sklepy Biedronka) i punkty usługowe.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

W odległości 250 metrów od inwestycji Garden Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny LATCHORZEW 01 (LATCHORZEW).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Garden Park znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Klub Malucha Kolorowe Kredki Katarzyna Cienkusz w odległości 1200m, Smakuś Katering Dla Dzieci w odległości 1350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Formmed, w odległości 850 m znajduje się Centrum Medyczne SORNO, w odległości 1550 m znajduje się Ortodentim.

Data publikacji: 24.03.2016

Data aktualizacji: 05.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie