Garden Park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Ogrodnicza, oferowane bezpośrednio przez Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k.

warszawski zachodni, Babice Nowe, ul. Ogrodnicza 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Garden Park

3 zdjęcia

Garden Park
Garden Park
Garden Park

Najbliższe inwestycje

  • Garden Park V
    od: 5 480 zł/m2

    Garden Park

Opis Inwestycji

I etap Osiedla Garden Park obejmuje 36 segmentów w zabudowie szeregowej usytuowanych przy ul. Ogrodniczej w Nowych Babicach.

Każdy dom został zaprojektowany przez doświadczonych architektów, wszystkie elementy inwestycji zostały dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Wnętrza segmentów cechuje otwarta przestrzeń z dużymi, dobrze doświetlonymi przestrzeniami od strony ogrodu. Każdy segment posiada zewnętrzny taras. Można tu naprawdę odpocząć od pośpiechu i wielkomiejskiego zgiełku, jednocześnie nie tracąc kontaktu z tkanką miejską.

Do wykonania użyto wyłącznie materiałów budowlanych najwyższej jakości. Każdy dom wyposażony jest w okna PCV w kolorze złotego dębu z szybami o wysokich parametrach izolacji termicznej i akustycznej, najlepszej jakości drzwi antywłamaniowe typu Gerda oraz bramy garażowe składane segmentowo i sterowane pilotem.

Komfort mieszkania zapewnia przestronne, a zarazem praktyczne wnętrze. Nie brakuje w projektach tak potrzebnych pomieszczeń dodatkowych jak spiżarnia czy garderoba.

W zależności od typu domu każdy segment posiada garaż i miejsce postojowe lub dwa miejsca postojowe.

I etap Osiedla GARDEN PARK obejmuje następujące typy budynków:

Typ A - dom 137 m²

Typ B - dom 200 m²

Dostępnych w I etapie 36 szt.

Powierzchnia działek: od około 180 m² do około 500 m².

Odległość między segmentami typu A to około 34 metry.

Ogrodzone działki obejmują przyległe do każdego segmentu ogródki o zróżnicowanej powierzchni. Każda rodzina będzie mogła zagospodarować działkę i ogródek w wymarzony przez siebie sposób. Teren wokół osiedla i przy nim sprawi, że mieszkać się tu będzie naprawdę przyjemnie.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców osiedle będzie ogrodzone, ciągi piesze i jezdne wykonane będą z kostki, a na osiedlu zamontowane zostanie oświetlenie.

Inwestycja Garden Park znajduje się w Babicach Nowych, ul. Ogrodnicza 6 (1.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Garden Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Garden Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 36 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 2 miejsca postojowe.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Miejscowość Babice Nowe, w której powstaje inwestycja Garden Park, posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę transportu drogowego. Obwodnica S8, ul. Nowolazurowa oraz dobrze rozwinięta komunikacja podmiejska zapewniają szybkie połączenie z ważniejszymi punktami w Warszawie. Bliskie sąsiedztwo z granicami Warszawy sprawia, że Stare Miasto, lotnisko czy centra handlowe takie jak Arkadia i Galeria Mokotów są w zasięgu ręki. W najbliższej okolicy osiedla znajdują się: stadnina koni, korty do squasha, nowoczesny basen kryty, ogólnodostępna strefa rekreacji (boiska, skatepark, ścianka do wspinaczki, siłownia zewnętrzna, tenis stołowy), sklepy jedno- i wielobranżowe, dyskonty (Lidl, dwa sklepy Biedronka) i punkty usługowe.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Garden Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Garden Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Latchorzew 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Garden Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się BP Stare Babice, w odległości 360 m znajduje się Fresh Market, w odległości 430 m znajduje się New Life.

Data publikacji: 24.03.2016
Data aktualizacji: 05.03.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: