Domy na Wspólnej

Oferta archiwalna

Warszawa, Wesoła, Zielona-Grzybowa, ul. Wspólna 95

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy na Wspólnej

7 zdjęć

Domy na Wspólnej
Domy na Wspólnej
Domy na Wspólnej
Domy na Wspólnej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 14 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Domy na Wspólnej to osiedle 14 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na urokliwych terenach Warszawskiej dzielnicy Wesoła.Okolica charakteryzuje się mocno zalesionym otoczeniem należącym do otuliny Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, oraz bogatą infrastrukturą miejską. Dodatkowym walorem jest przestrzenność i korzystne usytuowanie domów, co zapewni optymalne nasłonecznienie.Do realizacji naszych inwestycji stosujemy materiały CERAMICZNE, oraz wykorzystujemy nowoczesne technologie i rozwiązania techniczne, w celu uzyskania niskiego współczynnika przenikalności ciepła i spełnienia nowoczesnych norm akustycznych.Wszystko to powoduje, że realizowane przez nas nieruchomości są ENERGOOSZĘDNE, zapewniają dobry klimat i wysoki standard.Dzięki bardzo dobrej lokalizacji, zapewniona jest doskonała komunikacja oraz łatwy dostęp do centrum Warszawy.

Zalety lokalizacji:1. Odległość od centrum Warszawy 10 km2. Komunikacja autobusowa i kolejowa3. Pełna infrastruktura:    aqua park, fitness, korty tenisowe, szkoły, przedszkola, place zabaw, centra handlowe, banki,    poczta, kawiarnie, restauracje, usługi4. Doskonałe tereny rekreacyjne: ścieżki rowerowe, tereny zielone, lasy, stadniny koni5. Osiedle w pełni uzbrojone we wszystkie media (kanalizacja sanitarna, gaz, telefon, internet, TV, woda, prąd)6. Dojazd drogą asfaltową lub ścieżką rowerową.7. Dużo zieleni w okolicy (lasy), oraz na terenie działek (drzewa, krzewy)

OFERTA SPECJALNA! Wykończenie domu “POD KLUCZ” w cenie 39 000 zł. (szczegółowe informacje dostępne w biurze handlowym)

Inwestycja Domy na Wspólnej znajduje się na Zielonej-Grzybowej, ul. Wspólna 95 (13.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Vesta Group Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Domy na Wspólnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy na Wspólnej nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vesta Group Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wesoła to wysunięta na wschód dzielnica Warszawy, zajmująca obszar o powierzchni ok. 23 km2. Aż 2/3 tego terenu to malownicze przestrzenie naturalnego krajobrazu: sosnowe lasy, pagórkowate wzniesienia i liczne zbiorniki wodne, które nadają miejscu charakter spokojnej, zielonej enklawy. Przy ulicach przypominających niekiedy leśne aleje usytuowane są niskie budynki: wille oraz domy jedno- i wielorodzinne, które nie tworzą dużych skupisk, toteż dzielnica nie jest zatłoczona i zachowuje swoisty, leśny mikroklimat. Gęściejsza, lecz konsekwentnie niska zabudowa handlowo-usługowa występuje natomiast na Osiedlu Zielona. Wesoła uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych rejonów stolicy, a walory przyrodnicze okolic zachęcają do sportu i rekreacji, toteż nie brakuje tutaj: ścieżek rowerowych, kortów tenisowych czy terenów do jazdy konnej. Z dzielnicy do centrum można dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej, a ważną arterią wiodącą poza wschodnią granicę miasta jest Trakt Brzeski.

Komunikacja

Z Wesołej do Śródmieścia kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich, natomiast dojazd na stacje kolejowe umożliwia komunikacja autobusowa. Trakt Brzeski jest arterią, która prowadzi poza wschodnią granicę miasta, zaś inne ważne ulice to: Jana Pawła II, I Praskiego Pułku i Wspólna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy na Wspólnej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy na Wspólnej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Domy na Wspólnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grzybowa 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy na Wspólnej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty na Zielonej-Grzybowej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: