Osiedle Łabędzka

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVenit

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Stylove(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Gliwice, ul. Kozielska 78 (2 km od centrum Gliwic)
  Osiedle Stylove
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 126 m2
  Liczba pokoi: 4
  Hadex development Sp z o.o

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja w pełnej historii dzielnicy Stare Gliwice. Kwintesencją inwestycji jest łączenie domu z niedużym ogrodem idealnym zarówno dla osób na emeryturze jak i tych którzy prowadzą bardzo aktywne życie zawodowe i prywatne ale nie chcą rezygnować z luksusu posiadania własnego kawałka zieleni za progiem.Inwestycja jest realizowana w dwóch etapach. W każdym z nich powstaje jeden bliźniak dwu lokalowy wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, w tym drogi dojazdowe do budynków oraz miejsca parkingowe. Całość inwestycji obejmuje 8 lokali. Planowane zakończenie I etapu inwestycji to wiosna 2022.Wchodzimy do lokalu poprzez przedpokój, gdzie znajduje się miejsce na duża szafę na okrycia wierzchnie oraz buty. Bezpośrednio na wprost od wejścia znajduje się także nieduża łazienka idealna do codziennego użytkowania. Następnie przechodzimy do salonu doświetlonego dużymi oknami z wyjściem na taras oraz ogród. W głębi salonu znajduje się otwarta kuchnia z miejscem do spożywania posiłków oraz jednobiegowe schody prowadzące na piętro. Pod schodami, koło kuchni ukryte jest jeszcze pomieszczenie techniczne, które ma także funkcje spiżarki.Po wejściu schodami na piętro znajdziemy trzy sypianie, dwie mniejsze i jedną duża. Ostatnim pomieszczeniem na piętrze jest przestronna łazienka rodzinna doświetlona ciekawym świetlikiem znajdującym się w dachu budynku.Każdy z lokali ma zwój własny ogródek oraz taras. Przy drogach dojazdowych do bliźniaków wykonane zostaną także miejsca parkingowe .Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską z dużym doświadczeniem w realizacji inwestycji na terenie Gliwic oraz Knurowa. Cenimy sobie ponad wszystko indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.Budynki przy ulicy Łabędzkiej to inwestycja składająca się z czterech dwukondygnacyjnych bliźniaków dwu-lokalowych.

Inwestycja Osiedle Łabędzka znajduje się w Gliwicach, ul. Łabędzka (4 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez dewelopera Venit.

Inwestycja Osiedle Łabędzka jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Łabędzka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 91 metrów kwadratowych w cenie od 450 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Venit przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Łabędzka

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Stare Gliwice w odległości ok. 3 km od centrum Gliwice. Atutem lokalizacji jest szybki dojazd do głównych arterii komunikacyjnych regionu oraz Kraju w tym DK88, DTŚ autostrady A4 oraz A1. Inwestycja zlokalizowana jest wśród domów jednorodzinnych a jednocześnie w bliskim sąsiedztwie obiektów handlowo - usługowych oraz placówek edukacyjnych.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Łabędzka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Łabędzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stare Gliwice Łabędzka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Łabędzka znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Dziecięcy Sad" w odległości 170 m, PRZEDSZKOLE TĘCZOWA KRAINA FILOMATY w odległości 210 m, Przedszkole Miejskie nr 27 w Gliwicach w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Łabędzka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Tesco, w odległości 370 m znajduje się Tesco Extra, w odległości 430 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Łabędzka w odległości 160 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.10.2020

Data aktualizacji: 27.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie