Centauris

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVantage Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 47 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • MicroKlimat(0.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa (2.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 803 netto/m2
  MicroKlimat
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 62 m2
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Kamienna 145(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Huby, ul. Kamienna 145 (2.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 11 626 netto/m2
  Kamienna 145
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 8
  Powierzchnia: 48 - 209 m2
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Kościuszki(2.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Kościuszki (0.8 km od centrum Wrocławia)
  Kościuszki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 95 m2
  INTER-ES Deweloper

Opis Inwestycji

W dzielnicy Krzyki-Borek, u zbiegu ulic Działkowej i Wiktora Brossa, powstaje nowoczesny kompleks mieszkaniowy CENTAURIS. Atrakcyjna dzielnica Krzyki-Borek i sąsiedztwo ulicy Ślężnej oraz Parku Skowroniego, gwarantuje bardzo dobrą komunikację z całym miastem, a jednocześnie spokój, zieleń i odpoczynek od codziennego zgiełku. Osiedle łączy bliskość centrum z sąsiedztwem terenów zielonych, co gwarantuje komfort osób, które cenią zarówno miejską aktywność jak i ciszę i chwile oddechu wśród natury.Dzięki bardzo dobrej komunikacji, dojazd do pracy, dotarcie na spotkanie biznesowe czy do centrum handlowego, mieszkańcom osiedla CENTAURIS zajmie dosłownie chwilę. Park, rozbudowane ścieżki rowerowe i spacerowe, a także sąsiedztwo Aguaparku i klubu fitness dają możliwość aktywnego spędzenia czasu blisko miejsca zamieszkania. Oferta mieszkań w osiedlu Centauris to ciekawa propozycja także dla studentów, ponieważ zaledwie kilka minut zajmie dotarcie do Uniwersytetu Ekonomicznego czy Kliniki Akademii Medycznej. Centauris to szeroki wybór mieszkań i apartamentówW NOWEJ OFERCIE III, IV i V etapu, każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno osoby szukające mniejszego mieszkania – 1- lub 2-pokojowego, jak i te, które preferują większą liczbą pokoi – 3, 4, a nawet 5. Każdy lokal został zaprojektowany z najwyższa starannością – zadbano o przestronne i ustawne wnętrza oraz wysoki komfort życia przyszłych mieszkańców. Powierzchnia mieszkań zaczyna się już od 31mkw, a kończy na apartamentach sięgających 87 mkw. Nie tylko metraż, ale także cena mieszkań dostosowana jest do różnych oczekiwań Klientów.ZAPRASZAMY!

Inwestycja Centauris znajduje się na Gaju, ul. Ślężna (3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Vantage Development S.A..

Inwestycja Centauris została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Centauris pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Vantage Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 25000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, TV kablowa, internet, winda, własne ujęcie wody, monitoring, ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Centauris

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Centauris mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Centauris znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jaworowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Centauris znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Szkoleniowe Impel Cleaning w odległości 100 m, Centrum Szkoleń Grupy Impel w odległości 100 m, Integracyjny punkt przedszkolny Puchatkowa Załoga w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Centauris jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: eMKaMED w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Centauris składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Biedronka, w odległości 150 m znajduje się O! Shop, w odległości 160 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Centauris w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Fitness 24/7, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie