Armii Krajowej

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezUżlis Nieruchomości

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 31 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Koszary(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż tczewski, Tczew, ul. Tczewskich Saperów (0.4 km od centrum Tczewa)
  Ceny od: 5 900 brutto/m2
  Nowe Koszary
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 41 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Home - 4You.pl Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 4 -pokojowe (D.3) o powierzchni 63,79 m2, usytuowane na parterze, przy ulicy Armii Krajowej w Tczewie.Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim. Projekt inwestycji obejmuje budynek wielorodzinny składający się z czterech kondygnacji. Na każdym piętrze znajdować się będzie 3 lokale mieszkalne o powierzchni od 30 m2 do 56 m2. Budynek będzie posiadał halę garażową, w której powstaną miejsca postojowe oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań z przestronnymi balkonami. Do każdego mieszkania przynależna jest piwnica.Budynek mieszkalny zostanie wybudowany pośród zieleni, ale również w bliskości infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola i żłobki.Atrakcyjna lokalizacja daje możliwość dogodnego dojazdu do centrum miasta oraz istotnych dróg wyjazdowych z miasta.Do ceny mieszkania należy doliczyć 30.000 złotych za miejsce postojowe w hali garażowej.Termin realizacji przewidziany jest na III kwartał 2021 roku.Nie pobieramy prowizji od Kupującego, bez żadnych dodatkowych opłat. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Inwestycja Armii Krajowej znajduje się w Tczewie, ul. Armii Krajowej 54 (1.2 km od centrum Tczewa), sprzedaż prowadzi Użlis Nieruchomości

Inwestycja Armii Krajowej jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Armii Krajowej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 68 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
z profili PCV 3 szybowa; stolarka okienna wyposażona w rozszczelnienia skrzydeł oraz nawiewniki
Posadzka
wylewka betonowa na gładko
Ściany
murowane z cegły silikatowej; tynki wewnętrzne: cementowo-wapienne ścian i sufitów
Instalacje
podejścia do urządzeń w łazience i kuchni wraz z opomiarowaniem wodomierzami na ciepłą i zimną wodę; instalacja siłowa zakończona gniazdem w kuchni
Ogrzewanie
ogrzewanie miejskie, rozprowadzenia z grzejnikami płytowymi w kuchni i pokojach oraz drabinkowymi w łazienkach
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Armii Krajowej

Budynek mieszkalny zostanie wybudowany pośród zieleni, ale również w bliskości infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola i żłobki. Atrakcyjna lokalizacja daje możliwość dogodnego dojazdu do centrum miasta oraz istotnych dróg wyjazdowych z miasta.

Tczew to miasto o powierzchni 22,4 km2, leżące w regionie Kociewie, nad Wisłą. Liczba jego mieszkańców to niespełna 60 000 osób. W zabudowie Tczewa dominują budynki mieszkalne wielorodzinne, przy czym wyróżnia się 5 dużych i 5 mniejszych osiedli bloków mieszkaniowych. Centrum stanowi zabytkowe Stare Miasto z wyznaczonymi trzema szlakami spacerowymi. Z uwagi na warunki geograficzne, zagospodarowywane są głównie wewnętrzne tereny miasta. Tczew ma bogatą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, wraz z wydziałem Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji. Działa też szpital powiatowy i 11 zakładów opieki zdrowotnej. Mieszkańcy mają dostęp do galerii handlowej, popularnych marketów, kina, Centrum Kultury i Sztuki oraz licznych obiektów sportowych. Jednym z największych walorów miasta jest położenie.

Komunikacja

W Tczewie krzyżuje się szereg istotnych szlaków drogowych i kolejowych. Miasto przecina droga krajowa nr 91 i wojewódzka nr 224. Ok. 2 km na południe biegnie droga krajowa nr 22, a niespełna 5 km na zachód - autostrada A1, będąca częścią europejskiej trasy E75. Prężnie działa tu transport kolejowy, oferujący połączenia m.in. z Austrią i Niemcami. Dzięki przepływającej Wiśle, drogą wodną Tczew łączy się z Warszawą i Brześciem. W granicach regularnie kursuje 13 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Armii Krajowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Armii Krajowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Armii Krajowej / Brzozowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Armii Krajowej znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 8 im. św. Wojciecha w odległości 110 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st w odległości 110 m, Przedszkole Niepubliczne Edumelodica w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Armii Krajowej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Medica w odległości 170 m, Lekarz w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Armii Krajowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 120 m znajduje się abc, w odległości 250 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Armii Krajowej w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 28.08.2020

Data aktualizacji: 28.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie