Osiedle na Strażackiej

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Twój Dom TD Group Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze, ul. Strażacka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle na Strażackiej

14 zdjęć

Osiedle na Strażackiej
Osiedle na Strażackiej
Osiedle na Strażackiej
Osiedle na Strażackiej

Najbliższe inwestycje

  • Młodzieży 35
    od: 6 164 zł/m2

    TD Projekt

Opis Inwestycji

Osiedle na Strażackiej to nowoczesna i kameralna inwestycja składająca się 14 domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w dzielnicy Kraków- Podgórze przy ul. Strażackiej.

Cicha, zielona i spokojna okolica, zabudowa domów jednorodzinnych zapewnia wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku.

Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność i komfort , jaki może stworzyć mieszkanie na Osiedlu na Strażackiej.

Osiedle charakteryzuje się zielonym otoczeniem, niską zabudową jednorodzinną, bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej, lokali handlowo-usługowych oraz placówek oświatowych.

Domy zaprojektowane zostały jako budynki jednopiętrowe z poddaszem użytkowym. Wykonywane są do stanu deweloperskiego.

Materiały wykorzystane do budowy domów oraz energooszczędna technologia zapewniają życie w warunkach zgodnych ze standardami ekologii.

Styl architektury zabudowań utrzymany jest w prostej, ale ciepłej i eleganckiej estetyce i w połączeniu z przestronnym funkcjonalnym wnętrzem pozwoli Państwu poczuć się wyjątkowo, zamieszkując w tej urokliwej podmiejskiej, zielonej dzielnicy.

Bardzo funkcjonalne rozkłady domów, ogrody od 42 m2 do 182nm2, stwarzają wiele możliwość ich aranżacji z uwzględnieniem wygody i komfortu dla przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Osiedle na Strażackiej znajduje się na Podgórzu, ul. Strażacka (6.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Twój Dom TD Group Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle na Strażackiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak, 10 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Strażackiej pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 130 do 131 metrów kwadratowych w cenie od 682 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Twój Dom TD Group Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Przykładowy opis domu nr 1A (130 m2, ogród 181,60 m2) Poziom I (parter): * wiatrołap (2,38 m2), * komunikacja (5,80m2), * garaż (23,35 m2), * pomieszczenie gospodarcze (7,82 m2). Poziom II (I piętro): * salon, kuchnia (36,46m2), * gabinet (9,55m2), * WC (3,00 m2). Poziom III (II piętro), poddasze: * hall (3,63 m2), * sypialnia I (8,73m2), * sypialnia II (10,31 m2), * sypialnia III ( 12,44 m2), * łazienka (5,31 m2), * garderoba (1,47 m2).

Konstrukcja budynku

ława fundamentowa zbrojona betonowa

Dach

* konstrukcja dachu drewniana impregnowana, * dachówka ceramiczna Wieneberger Koranic 9, kolor antracyt, * obróbki blacharskie * wylewki na styropianie zbrojone, podbicie dachu drewniane, kominy systemowe * poddasze docieplone wełną mineralną o grubości 25 cm

Elewacja

elewacja pokryta tynkiem akrylowym

Stolarka okienna

* okna PCV z okleiną jednostronną, pakiet trzyszybowy, drzwi wejściowe, brama garażowa

Ściany

* ściany fundamentowe z pustaka szalunkowego zalewane betonem, malowane dysperbitem (izolacja przeciwwodna), ocieplone styropianem i zabezpieczone folią kubełkową, * ściany konstrukcyjne z pustaka Porotherm grubości 25 cm docieplone styropianem grubości 15 cm * tynki gipsowe

Instalacje

* instalacja elektryczna, wod-kan, gazowa, kanalizacyjna

Ogrzewanie

* instalacja CO z rury Pex z rozdzielaczami * ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazienkach, * komin do pieca gazowego i kominy wentylacyjne

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

W okolicy znajdują się m.in.: szkoła, przedszkole, sklepy, Centrum Sportowe, Lidl , Biedronka (ok. 3 km), plac targowy, szkoła podstawowa. Dojazd do Rynku Głównego ok. 15 minut.(9,5 km) Szybki dojazd do autostrady. W trosce o bezpieczeństwo i jakość życia mieszkańców teren inwestycji będzie ogrodzony. Walory estetyczne zostały wyeksponowane dzięki nowoczesnej i lekkiej formie architektonicznej.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle na Strażackiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle na Strażackiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle na Strażackiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 07.10.2020
Data aktualizacji: 19.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: