Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle na Strażackiej

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Strażacka, oferowane bezpośrednio przez

Twój Dom TD Group Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze, ul. Strażacka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 112 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle na StrażackiejOsiedle na Strażackiej

14 zdjęć

Osiedle na Strażackiej
Osiedle na Strażackiej
Osiedle na Strażackiej
Osiedle na Strażackiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 14 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Przykładowy opis domu nr 1A (130 m2, ogród 181,60 m2) Poziom I (parter): * wiatrołap (2,38 m2), * komunikacja (5,80m2), * garaż (23,35 m2), * pomieszczenie gospodarcze (7,82 m2). Poziom II (I piętro): * salon, kuchnia (36,46m2), * gabinet (9,55m2), * WC (3,00 m2). Poziom III (II piętro), poddasze: * hall (3,63 m2), * sypialnia I (8,73m2), * sypialnia II (10,31 m2), * sypialnia III ( 12,44 m2), * łazienka (5,31 m2), * garderoba (1,47 m2).

Konstrukcja budynku

ława fundamentowa zbrojona betonowa

Dach

* konstrukcja dachu drewniana impregnowana, * dachówka ceramiczna Wieneberger Koranic 9, kolor antracyt, * obróbki blacharskie * wylewki na styropianie zbrojone, podbicie dachu drewniane, kominy systemowe * poddasze docieplone wełną mineralną o grubości 25 cm

Elewacja

elewacja pokryta tynkiem akrylowym

Stolarka okienna

* okna PCV z okleiną jednostronną, pakiet trzyszybowy, drzwi wejściowe, brama garażowa

Ściany

* ściany fundamentowe z pustaka szalunkowego zalewane betonem, malowane dysperbitem (izolacja przeciwwodna), ocieplone styropianem i zabezpieczone folią kubełkową, * ściany konstrukcyjne z pustaka Porotherm grubości 25 cm docieplone styropianem grubości 15 cm * tynki gipsowe

Instalacje

* instalacja elektryczna, wod-kan, gazowa, kanalizacyjna

Ogrzewanie

* instalacja CO z rury Pex z rozdzielaczami * ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazienkach, * komin do pieca gazowego i kominy wentylacyjne

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Osiedle na Strażackiej to nowoczesna i kameralna inwestycja składająca się 14 domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w dzielnicy Kraków- Podgórze przy ul. Strażackiej.

Cicha, zielona i spokojna okolica, zabudowa domów jednorodzinnych zapewnia wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku.

Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność i komfort , jaki może stworzyć mieszkanie na Osiedlu na Strażackiej.

Osiedle charakteryzuje się zielonym otoczeniem, niską zabudową jednorodzinną, bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej, lokali handlowo-usługowych oraz placówek oświatowych.

Domy zaprojektowane zostały jako budynki jednopiętrowe z poddaszem użytkowym. Wykonywane są do stanu deweloperskiego.

Materiały wykorzystane do budowy domów oraz energooszczędna technologia zapewniają życie w warunkach zgodnych ze standardami ekologii.

Styl architektury zabudowań utrzymany jest w prostej, ale ciepłej i eleganckiej estetyce i w połączeniu z przestronnym funkcjonalnym wnętrzem pozwoli Państwu poczuć się wyjątkowo, zamieszkując w tej urokliwej podmiejskiej, zielonej dzielnicy.

Bardzo funkcjonalne rozkłady domów, ogrody od 42 m2 do 182nm2, stwarzają wiele możliwość ich aranżacji z uwzględnieniem wygody i komfortu dla przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Osiedle na Strażackiej znajduje się na Podgórzu, ul. Strażacka (6.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Twój Dom TD Group Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle na Strażackiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Strażackiej nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Twój Dom TD Group Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

W okolicy znajdują się m.in.: szkoła, przedszkole, sklepy, Centrum Sportowe, Lidl , Biedronka (ok. 3 km), plac targowy, szkoła podstawowa.

Dojazd do Rynku Głównego ok. 15 minut.(9,5 km) Szybki dojazd do autostrady. W trosce o bezpieczeństwo i jakość życia mieszkańców teren inwestycji będzie ogrodzony.

Walory estetyczne zostały wyeksponowane dzięki nowoczesnej i lekkiej formie architektonicznej.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle na Strażackiej?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle na Strażackiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2492 metrów od inwestycji Osiedle na Strażackiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bieżanów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle na Strażackiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Strażackiej znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Janczarskiego w Krakowie w odległości 529 m, szkoła w odległości 534 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle na Strażackiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 476 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 798 m znajduje się Consofrut.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Strażackiej w odległości 534 m znajduje się boisko / kort, w odległości 546 m znajduje się TS Rybitwy Kraków.

Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023