Osiedle Cieplarniana

4 zdjęcia

Osiedle Cieplarniana
Osiedle Cieplarniana
Osiedle Cieplarniana
Osiedle Cieplarniana

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cieplarniana dostępne są 4 oferty

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • rekuperacja
  • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 4 domy szeregowe.

Powierzchnie domów:

153 m².

Powierzchnie działek:

od 152 do 364 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna, wpłata 1% wartości.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja, na którą składa się zaledwie 8 domów jest miejscem w pełni przystosowanym dla rodzin. Domy mają 126,38 m² powierzchni użytkowej, a dodatkowo do dyspozycji mieszkańców jest poddasze do adaptacji o powierzchni 26,9 m². Łączna powierzchnia wynosi więc aż 153,28 m², co zapewnia wygodne funkcjonowanie nawet większej rodziny z kilkorgiem dzieci.

Budynki są zbudowane metodą tradycyjną ze sprawdzonych i niezawodnych materiałów. Ogrzewanie przy pomocy pompy ciepła jest metodą ekologiczną i ekonomiczną. Zainstalowany został także rekuperator, który stanowi wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Dzięki temu można cieszyć się czystym i świeżym powietrzem, jednocześnie odzyskując część zgromadzonego ciepła i płacąc mniej.

Inwestycja przy ulicy Cieplarnianej w warszawskiej dzielnicy Wesoła to kameralne osiedle, które składa się z 8 domów. To miejsce, które z jednej strony cechuje się bogatą infrastrukturą miejską, a z drugiej mieści się w pobliżu parków i lasów. Bliskość natury sprawia, że jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek, spacery, wycieczki rowerowe czy bieganie. To także doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i zwierzętami, którym zależy na atrakcyjnych miejscach spacerowych. Trasa do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego zajmuje zaledwie kilkanaście minut spacerem.

Atrakcyjne tereny zielone znajdujące się w pobliżu to także las Barciucha, do którego można dojść spacerem w 30 minut. W pobliżu znajdują się również drogi S2, S17 oraz południowa obwodnica Warszawy. Trasa przez S2 do centrum Warszawy zajmuje około 25 minut jazdy samochodem przy średnim natężeniu ruchu. Sprawnie można wjechać także na trasę A2, którą dotrze się do Mińska Mazowieckiego w pół godziny.

Inwestycja Osiedle Cieplarniana znajduje się w Starej Miłosnej, ul. Cieplarniana 32 (15.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Trustic Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cieplarniana w sprzedaży są 4 nowe domy o powierzchni 153 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Trustic Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wesoła to wysunięta na wschód dzielnica Warszawy, zajmująca obszar o powierzchni ok. 23 km2. Aż 2/3 tego terenu to malownicze przestrzenie naturalnego krajobrazu: sosnowe lasy, pagórkowate wzniesienia i liczne zbiorniki wodne, które nadają miejscu charakter spokojnej, zielonej enklawy. Przy ulicach przypominających niekiedy leśne aleje usytuowane są niskie budynki: wille oraz domy jedno- i wielorodzinne, które nie tworzą dużych skupisk, toteż dzielnica nie jest zatłoczona i zachowuje swoisty, leśny mikroklimat. Gęściejsza, lecz konsekwentnie niska zabudowa handlowo-usługowa występuje natomiast na Osiedlu Zielona. Wesoła uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych rejonów stolicy, a walory przyrodnicze okolic zachęcają do sportu i rekreacji, toteż nie brakuje tutaj: ścieżek rowerowych, kortów tenisowych czy terenów do jazdy konnej. Z dzielnicy do centrum można dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej, a ważną arterią wiodącą poza wschodnią granicę miasta jest Trakt Brzeski.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Cieplarniana?

Z Wesołej do Śródmieścia kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich, natomiast dojazd na stacje kolejowe umożliwia komunikacja autobusowa. Trakt Brzeski jest arterią, która prowadzi poza wschodnią granicę miasta, zaś inne ważne ulice to: Jana Pawła II, I Praskiego Pułku i Wspólna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Cieplarniana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Cieplarniana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marmurowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Cieplarniana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cieplarniana znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 353 w Warszawie w odległości 70 m, Przedszkole Publiczne "Kubuś" w odległości 170 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori House w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Cieplarniana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cieplarniana w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2023
Data aktualizacji: 04.05.2023

Inwestycje w pobliżu w Starej Miłosnej

Oferty w Starej Miłosnej

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: