Osiedle Na Laski

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTop Investment Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Małe, kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Grodzisku Mazowieckim:pojedynczy szeregowiec składający się z 5-ciu segmentów zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej i spokojnej okolicy pomiędzy ulicami Na Laski i Okrężną w bezpośrednim otoczeniu znajduje się żłobek i przedszkole, nieopodal supermarket LIDL, oraz stacja kolei WKD▪ wzniesionych na podstawie z bloczków betonowych,▪ wymurowanych z pustaków ceramicznych POROTHERM 25 P+W,▪ budynki ocieplone styropianem 10 cm,▪ tynki zewnętrzne struktura kolorowa na siatce,▪ dachy pokryte blachodachówką.

Inwestycja Osiedle Na Laski znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Na Laski (16.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Top Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Na Laski została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Na Laski pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Top Investment Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Na Laski

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Na Laski mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Na Laski znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Piaskowa WKD 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Na Laski znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Sióstr Opatrzności Bożej w odległości 240 m, Zuch-przedszkolak w odległości 300 m, Przedszkole Niepubliczne ,,Skrzat" Iwona Wodzińska w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Na Laski składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie