Prestige City

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTechniq

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 121 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wisdomic Natura Park(1.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Leona Petrażyckiego (10.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 4 500/m2
  Wisdomic Natura Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 130 m2
  Liczba pokoi: 6
  Wisdomic Elixir Sp. z o.o. Sp. k.
 • NIVA Domy w Krakowie - Sidzinie(1.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Kołaczkowskiego (9.8 km od centrum Krakowa)
  NIVA Domy w Krakowie - Sidzinie
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba domów: 17
  Powierzchnia: 123 - 124 m2
  Liczba pokoi: 6
  Urba Sp. z o.o.
 • Green Village Libertów(2.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż krakowski, Libertów, ul. Widokowa (0.9 km od Krakowa)
  Green Village Libertów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 139 - 149 m2
  Liczba pokoi: 4
  G&K Group

Opis Inwestycji

W miejscu pięknym, urokliwym, cichym i pełnym zieleni w otoczeniu lasu i parku dworskiego, zaprojektowaliśmy WSZYSTKIE pożądane cechy osiedla mieszkaniowego w ramach jednego kompletnego projektu. TWORZĄC MIEJSCE UNIKALNE I PIĘKNE..

Inwestycja Prestige City znajduje się w Skawinie, ul. Graniczna/Leśna (0.1 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Techniq.

Inwestycja Prestige City jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 68 nowych domów w tym 68 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Prestige City pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 92 do 104 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Techniq nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 68 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Dach
Konstrukcja dachu drewniana. Pokrycie – dachówka ceramiczna czarna firmy Koramic Orea9. Wyłaz dachowy Fakro lub Velux, okna dachowe Fakro lub Velux, obróbki blacharskie i kominowe z czarnej blachy, rynny i rury spustowe PCV.
Elewacja
Dwuwarstwowe z niemieckiego pustaka ceramicznego Leier Thermopor P+W 25 cm i 18,8 cm. Ściana pomiędzy segmentami Leier Thermopor P+W 18,8 cm – łączna grubość ścian między segmentami równa ~ 42,6 cm (tynk 1,5 cm, pustak 18,8 cm, styropian 2 cm, pustak 18,8 cm, tynk 1,5 cm). Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem o grubości 15 cm. Tynk zewnętrzny silikonowo-silikatowy firmy Ceresit. Drewno elewacyjne egzotyczne Okueme, Płytka klinkierowa elewacyjna
Stolarka okienna
Okna kolor antracyt PCV profil Aluplast 5-komorowy o współczynniku U = 1.1
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe Gerda – kolor antracyt.
Balkony
Balkony na konstrukcji żelbetowej, balustrady balkonów – stalowe ocynkowane malowane proszkowo.
Instalacje
A. okablowanie instalacji: elektryczna, telewizyjna, internetowa, domofonowa , monitoring osiedla B. rurarz instalacji: gazowa, centralnego ogrzewania, wod. – kan.s.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Prestige City

Osiedle cechuje niesamowita lokalizacja. Znajduje się w terenach zielonych, osadzone jest w ciszy i spokoju, otoczone lasem i parkiem, a jednocześnie znajduje się tak blisko centrum Krakowa i komunikacji miejskiej oraz tras wylotowych do autostrady, lotniska czy w góry. Dodatkowo prawie na miejscu znajdują się szkoły, przedszkola, szkoła międzynarodowa czy lekarz i sklep itd.

Położone nad rzeką Skawinką, na północy oddzielone od Krakowa Lasami Tynieckimi miasto Skawina zostało założone w 1364r. przez Kazimierza Wielkiego. Obecnie jego terytorium zajmuje 20,48 km2, a mieszkają tu ok. 24 000 osób. Miasto jest w dużym stopniu zindustrializowane, działają w nim liczne zakłady przemysłowe, co przekłada się na charakter zabudowy. Dominuje budownictwo wielorodzinne, a w 180 blokach mieszka ok. 70% mieszkańców. Dobrze rozwinięte jest zaplecze medyczne, oświatowe i sportowe. W mieście znajduje się szpital specjalistyczny i pogotowie ratunkowe. Ich ofertę uzupełniają 3 zakłady opieki zdrowotnej i przychodnia miejska. Chlubą Skawiny jest Centrum Kultury i Sportu oferujące dostęp do wielu obiektów sportowych i ważnych instytucji kulturalnych, w tym kina. Miasto posiada też Galerię „Skawina” o bogatej ofercie handlowo-usługowej. Najważniejsze tereny zielone stanowi kompleks parków miejskich. Miasto jest dobrze połączone ze znajdującym się ok. 20 km na północny wschód Krakowem. Biegnie tędy droga wojewódzka i krajowa, docierają tu autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Skawina znajduje się niespełna 20 km od Krakowa, z którym ma dogodne połączenia komunikacyjne. Przebiega tędy droga krajowa nr 44 i wojewódzka nr 953. Kursuje tu 9 linii krakowskich autobusów aglomeracyjnych. Czynny jest również dworzec kolejowy, kursują autobusy PKS. Z miasta do lotniska na krakowskich Balicach jest tylko 15 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prestige City mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Prestige City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skawina Korabniki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prestige City znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Royal w odległości 320 m, Royal School w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prestige City jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''OSMED'' w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prestige City składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Globi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prestige City w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.02.2018

Data aktualizacji: 09.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie