Młodzieży 35

Marzenia mają adres

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez TD Projekt

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Młodziezy 35
Ceny od: 6 164 zł brutto/m2
Młodzieży 35

14 zdjęć

Młodzieży 35
Młodzieży 35
Młodzieży 35
Młodzieży 35

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Młodzieży 35 dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Szesnaście kameralnych i stylowo zaprojektowanych domów w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Młodzieży 35 to inwestycja, która zainteresuje nawet najbardziej wymagających klientów. Wewnątrz posesji zaplanowano zespół ośmiu budynków, wyłączną drogę dojazdową – całość nieruchomości zostanie ogrodzona, tworząc bezpieczną i spokojną enklawę. Spośród 16 domów, wyróżniają się trzy typy, każdy o powierzchni użytkowej około 120 metrów kwadratowych, wszystkie zaprojektowane w pełni z myślą o funkcjonalności i potrzebach mieszkańców. Dla każdego apartamentu mieszkalnego został wydzielony własny skrawek zieleni, a także przeznaczone 2 miejsca parkingowe na samochody. Prestiżowy i elegancki charakter inwestycji sprawi, że każdy z mieszkańców poczuje się tutaj wyjątkowo…

Inwestycja Młodzieży 35 znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Młodziezy 35 (6.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera TD Projekt.

Inwestycja Młodzieży 35 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Młodzieży 35 pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 117 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 117 m2 (1 dom)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 117 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TD Projekt przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów:
117 m².
Powierzchnie działek:
od 187 do 199 m².
Ceny domów:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 164 zł.
Opis płatności:
15/15/20/20/20/10.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jeśli chciałbyś zamieszkać w świetnie skomunikowanej lokalizacji Krakowa, ale jednocześnie szukasz domu w spokojnej i kameralnej enklawie to miejsce pogodzi Twoje potrzeby! Centrum miasta dzieli Nas zaledwie kwadrans drogi Komunikacją Miejską. Przyszli mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do Przystanku SKA Prokocim, którą dojadą do Galerii Krakowskiej / Dworca Głównego w ciągu 15 minut, a w 35 minut na Lotnisko w Balicach. W zasięgu ręki znajdują się tu liczne obiekty rekreacyjne, sportowe, edukacyjne oraz wysoko płatne miejsca pracy. Dla właścicieli samochodów odpowiednią komunikację z pozostałą częścią miasta zapewni Obwodnica Krakowa.

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młodzieży 35 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Młodzieży 35 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młodzieży N/Ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młodzieży 35 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 35 z Oddzialami Integracyjnymi im Anny Dymnej w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młodzieży 35 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młodzieży 35 w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 20.07.2020
Data aktualizacji: 05.05.2021
TD Projekt logo

TD Projekt

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Kraków
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: