Willa Maxima VII

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dębowa, oferowane bezpośrednio przez Swoje M

Dąbrowa Górnicza, ul. Dębowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Maxima VII

12 zdjęć

Willa Maxima VII
Willa Maxima VII
Willa Maxima VII
Willa Maxima VII

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Park Zagórski - I etap
  od: 5 800 zł/m2

  Musiał Group

 • Osiedle Nowa Dąbrowa
  od: 4 950 zł/m2

  Adatex

 • Nova Środula, etap I
  od: 5 500 zł/m2

  Perfectum Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowego bezczynszowego mieszkania z przynależnym ogródkiem, zlokalizowanego w centrum Dąbrowy Górniczej przy ul. Dębowej.

Budynek składa się z dwóch segmentów, w każdym z nich zlokalizowane są dwa mieszkania (I i II piętro), parter zajmują garaże oraz pomieszczenia gospodarcze.

Mieszkanie idealne dla 3-4 osobowej rodziny, o powierzchni mieszkalnej 66,6 mkw.

Składa się z: dużego (ok. 24 mkw) słonecznego, dziennego pokoju z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni o pow. ok.10 mkw, dwóch sypialni po ok. 10 mkw każda oraz łazienki z WC i przedsionka.

Dodatkowo do każdego mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze o pow. 5 mkw oraz garaż o pow. ok. 23 mkw, usytuowane na parterze budynku.

Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest przynależny ogródek o pow. ok. 60 mkw – do wyłącznego użytkowania dla każdego z czterech mieszkań.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji wrzesień-październik 2015 r – stan deweloperski.

Inwestycja Willa Maxima VII znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ul. Dębowa (0.1 km od Sosnowca), została zrealizowana przez dewelopera Swoje M.

Inwestycja Willa Maxima VII została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Maxima VII pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Swoje M przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Nieruchomość położona jest w osiedlu domów jednorodzinnych, w bliskim sąsiedztwie parku Hallera , Aquaparku Nemo i Centrum Sportu i Rekreacji to niewątpliwe atuty lokalizacji tej nieruchomości. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdują się również szkoły, przedszkola oraz centra handlowe.

Dąbrowa Górnicza to jedno z największych miast Polski. Powierzchnia aglomeracji zajmuje ponad 188 km2 i stanowi część Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii, która skupia czternaście miast regionu. Aktualnie w Dąbrowie mieszka ponad 125 tysięcy osób. Rozległy teren miasta rozciąga się od czarnej Przemszy aż do Pustyni Błędowskiej i podzielony jest na 18 dzielnic. Miejskie zabudowania mieszają się tu z budynkami fabryk, malowniczą roślinnością. Dąbrowa Górnicza jako nieliczna w województwie śląskim posiada rozmaite tereny rekreacyjne umożliwiające wypoczynek na świeżym powietrzu, wśród grona rodziny czy przyjaciół. Dodatkowo, miasto jest siedzibą największej w Polsce huty stali oraz szkła i koksowni. Wiele zlokalizowanych tu placówek edukacyjnych daje możliwość rozwoju i przyuczenia zawodu a rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwia podróże po terenie całego Kraju.

Komunikacja

Drogi międzynarodowe przebiegające w pobliżu Dąbrowy ułatwiają bezpośrednią komunikację z Norymbergii przez Drezno, Wrocław, Katowice i Kraków, umożliwiając dojazd do Lwowa czy Kijowa. Droga Północ - Południe łączy Skandynawię z Gdańskiem, Warszawą, Katowicami i Ostrawą. W niedalekiej odległości (20 km, 80 km) od Dąbrowy znajdziemy dwa lotniska. Autostrada łącząca Katowice z Krakowem gwarantuje szybki dojazd do dużych metropolii. Zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej duża stacja przeładunkowa łączy Polskę z Ukrainą i Rosją. Dąbrowa Górnicza posiada kilkadziesiąt linii autobusowych i trzy tramwajowe ułatwiające podróże w obrębie całego miasta. Przez miasto przebiegają także linie kolejowe Katowice - Warszawa, Częstochowa - Kraków, Katowice - Kielce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Maxima VII mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Willa Maxima VII znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zagórze Expo Silesia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Maxima VII znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: GB Consulting Gabriela Mistela w odległości 320 m, II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej w odległości 450 m, Centrum Kształcenia Szkolenia Zawodowego "SPORTUS" w odległości 450 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Maxima VII w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.05.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: