Pułaskiego Square

Zamieszkaj nad jeziorem Ełckim

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSudovia

Ceny od: 5 025 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Pułaskiego Square dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
3.1
2
36,31 m²
2
230 000 zł6 334 zł/m²
5.1
2
63,67 m²
4
320 000 zł5 025 zł/m²
5.2
2
92,82 m²
4
560 000 zł6 033 zł/m²
5.6
2
78,58 m²
4
405 000 zł5 153 zł/m²

Opis Inwestycji

Pułaskiego Square to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy, zlokalizowany przy promenadzie nad jeziorem Ełk.Forma wraz z elewacją budynku nawiązuje do łodzi z żaglami, jakie często spotykamy na mazurskich jeziorach. Z uwagi na wyjątkową lokalizację, charakter lokali oferowanych w tej inwestycji będzie odpowiadał potrzebom zarówno gości odwiedzających nasze miasto jak i indywidualnym inwestorom, zainteresowanych zakupem mieszkań lub lokali usługowych w naszej inwestycji. Zaprojektowane mieszkania wpisują się w popularne trendy najbardziej poszukiwanych wielkości i rozkładów mieszkań.Oferujemy głównie kompaktowe, najbardziej popularne mieszkania dwu pokojowe, z przestronnymi balkonami i dużymi przeszkleniami, pozwalającymi wykorzystać walory widokowe.Zastosowane materiały najwyższej jakości zapewnią komfort mieszkańcom. Od elementów codziennego użytku jak szybkobieżna winda, aluminiowa stolarka okienna, po materiały budowlane charakteryzujące się wysoką jakością termiczną i dźwiękoszczelną, a także trwałością. Spadzisty dach pokryty będzie dachówką ceramiczną.Do dyspozycji Klientów oddajemy 21 apartamentów, również z widokiem na Jezioro Ełckie, tuż przy Promenadzie oraz 5 lokali usługowych o powierzchni od 90mkw do 164mkw.Apartamenty na ostatniej kondygnacji to lokale dwupoziomowe z szerokich możliwościach aranżacyjnych.

Inwestycja Pułaskiego Square znajduje się w Ełku, ul. Pułaskiego 5 (1.9 km od centrum Ełku), jest realizowana przez dewelopera Sudovia.

Inwestycja Pułaskiego Square jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Pułaskiego Square pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 36 do 93 metrów kwadratowych w cenie od 5 025 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 93 m2 w cenie od 230 000 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sudovia przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 36 do 93 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 230 000 do 560 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 025 do 6 334 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Pułaskiego Square

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pułaskiego Square mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Pułaskiego Square znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przemysłowa-Plastimet.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pułaskiego Square znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pisanicy w odległości 370 m.

Data publikacji: 18.08.2020

Data aktualizacji: 12.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie