Cztery Kąty

7 zdjęć

Cztery Kąty
Cztery Kąty
Cztery Kąty
Cztery Kąty

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Cztery Kąty dostępnych jest 13 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (13)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 43 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 228 do 290 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

piec grzewczy CO i CW gazowy, ciepło z pompy ciepła

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 13 domów szeregowych.

Powierzchnie domów:

od 87 do 101 m².

Powierzchnie działek:

od 133 do 323 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

ratalna 20%,10%, 20%, 20%, 20%, 10%.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Cztery Kąty jest realizowane w kilku etapach – łącznie będzie obejmować 86 lokali mieszkalnych. W pierwszym etapie powstaje budynek, mieszczący 14 nowoczesnych segmentów. Do wyboru są dwa warianty powierzchni: 86,88 m² oraz 101,03 m². Każdy lokal ma 5 pokoi i wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń, oferującym wszystkim domownikom komfortową prywatność, a także miejsce do wypoczynku, pracy, zabawy, rozwijania swoich pasji oraz spotkań z bliskimi.

Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, WC i wiatrołap. Natomiast pierwsze oraz drugie piętro mają po jednej łazience i po dwa ustawne pokoje do dowolnej aranżacji. Konfiguracja samych pokoi może być dostosowana do indywidualnych potrzeb – znajdzie się miejsce zarówno na 4 tradycyjne sypialnie, jak i np. 2 sypialnie z dużą garderobą i wygodnym gabinetem do pracy.

Do każdego segmentu przynależy prywatny ogródek, w którym można komfortowo zrelaksować się na świeżym powietrzu. Lokale mają także po dwa miejsca postojowe, więc nie będzie żadnych problemów z zaparkowaniem samochodów mieszkańców lub ich gości. Budynki powstały z wysokiej jakości materiałów, przy wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań technologicznych. Architekturę wyróżnia nowoczesny design i ponadczasowa kolorystyka. W projekcie zastosowano m.in. duże okna, przez które do wnętrz lokali wpada mnóstwo naturalnego światła.

Segmenty nie mają części wspólnych. Ich wnętrza są ogrzewane wydajną pompą ciepła, ale istnieje również możliwość instalacji nowoczesnego pieca gazowego. Na osiedlu dostępny jest internet światłowodowy oraz telewizja kablowa. Teren inwestycji będzie ogrodzony, co dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców. Cztery Kąty to doskonały wybór dla młodych par, rodzin z dziećmi, seniorów i wszystkich tych osób, które cenią sobie wygodę mieszkania w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do infrastruktury miasta.

Inwestycja Cztery Kąty znajduje się w Kątach, ul. Akacjowa 60 (12.3 km od Warszawy), jest realizowana przez Soffia Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 43 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Cztery Kąty w sprzedaży jest 13 nowych domów o powierzchni od 87 do 101 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 87 do 101 m2 (13 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Soffia Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Cztery Kąty znajduje się w Kątach przy ul. Akacjowej 60. To cicha, spokojna i bardzo zielona okolica, w której dominuje niska zabudowa jednorodzinna. Ważną zaletą lokalizacji inwestycji jest świetne skomunikowanie z innymi, dużymi miastami, takimi jak: Góra Kalwaria (6 min samochodem), Piaseczno (13 min) czy Konstancin-Jeziorna (10 min). Bliskie sąsiedztwo z rozwiniętą infrastrukturą tych miejscowości pozwala wygodnie załatwić wiele codziennych spraw, zrobić zakupy dla całej rodziny czy zaplanować aktywny weekend z bliskimi. Dysponując samochodem, bardzo szybko można dotrzeć do drogi krajowej nr 79, co ułatwia podróżowanie po całym regionie. Niedaleko także do przystanków autobusowych oraz Dworca PKP Góra Kalwaria (4 min).

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cztery Kąty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cztery Kąty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Cztery Kąty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kąty 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cztery Kąty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cztery Kąty znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kątach w odległości 230 m, Przedszkole w Kątach w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa w Kątach w odległości 230 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cztery Kąty w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.07.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Kątach

Oferty w Kątach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: