Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zaciszne Kąty

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Zaciszna, oferowane bezpośrednio przez

PB Invests

piaseczyński, Kąty, ul. Zaciszna

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 298 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Zaciszne KątyZaciszne Kąty

9 zdjęć

Zaciszne Kąty
Zaciszne Kąty
Zaciszne Kąty
Zaciszne Kąty
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zaciszne Kąty to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą znaleźć wymarzony dom z ogrodem w cenie mieszkania i cieszyć się życiem w wyjątkowo spokojnej okolicy. Kameralna inwestycja obejmuje 5 budynków czterolokalowych, czyli łącznie 20 lokali o powierzchniach użytkowych 74,6 m² lub 79 m². Każdy piętrowy apartament ma duży salon z kominkiem i aneksem kuchennym, dwie łazienki, trzy sypialnie, schowek oraz poddasze, które można wykorzystać jako przestrzeń do przechowywania domowego wyposażenia lub zaaranżować tam np. gabinet do pracy.

W cenie lokali są indywidualne ogrody o powierzchniach od 87 do 172 m². To przestrzenie doskonałe do odpoczynku po pracy, zabaw z dziećmi, spotkań z rodziną i znajomymi czy uprawy roślin. Istnieje również możliwość zakupu miejsca postojowego.

Budynki w Zacisznych Kątach powstały z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz niezawodnych technologii. Zadbano o doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Projekt wyróżnia się ponadczasową estetyką. W funkcjonalnych wnętrzach maksymalnie wykorzystano powierzchnię, dzięki czemu każdy domownik znajdzie prywatną przestrzeń, dopasowaną do swoich potrzeb.

Do lokali poprowadzono światłowód, zapewniający szybkie łącze internetowe. Zaciszne Kąty to znakomity wybór dla młodych małżeństw oraz rodzin z dziećmi, które chcą korzystać z uroków prywatnego ogrodu, odpoczywać w komfortowych wnętrzach i pełnymi garściami czerpać ze zdrowego klimatu okolicy.

Inwestycja Zaciszne Kąty znajduje się w Kątach, ul. Zaciszna (12.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez PB Invests.

Inwestycja Zaciszne Kąty została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zaciszne Kąty nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PB Invests przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Kątach przy ul. Zacisznej. To niewielka miejscowość, sąsiadująca m.in. z Górą Kalwarią, Piasecznem i Konstancinem-Jeziorna. Wykorzystując bliskość tych miast, można komfortowo załatwić wiele codziennych spraw, zrobić zakupy dla całej rodziny oraz skorzystać z bogatej oferty kulturalnej i gastronomicznej. Z osiedla do centrum Warszawy są 32 km.

Bardzo dużą zaletą lokalizacji Zacisznych Kątów jest bliskość natury. Niedaleko znajduje się Chojnowski Park Krajobrazowy z bogatą fauną i florą, a także atrakcyjnymi ścieżkami dydaktycznymi dla spacerowiczów oraz rowerzystów. W pobliżu znajdują się liczne rezerwaty i pomniki przyrody.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zaciszne Kąty?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zaciszne Kąty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2121 metrów od inwestycji Zaciszne Kąty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Góra Kalwaria.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zaciszne Kąty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zaciszne Kąty znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kątach w odległości 509 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zaciszne Kąty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 399 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 441 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 519 m znajduje się Piekarnia Cukiernia "Góralka".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zaciszne Kąty w odległości 587 m znajduje się boisko / kort, w odległości 590 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 848 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.11.2022
Data aktualizacji: 27.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023