Smart Cube

6 zdjęć

Smart Cube
Smart Cube
Smart Cube
Smart Cube

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Smart Cube dostępne są 23 oferty

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (61 miejsc) : cena 25000 zł netto - miejsce pojedyncze; 30000 zł netto - miejsce rodzinne podwójne, vat 23%; możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 23 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 81 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 262 200 do 773 775 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 9 500 zł/m².

Opis płatności:

transze.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Smart Cube to 4-piętrowy budynek wraz z garażem podziemnym. Przyszli nabywcy mogą stać się właścicielami jednego z 41 mieszkań o metrażu od 25 do 93 m2. Lokatorzy parteru mogą cieszyć się własnymi przydomowymi ogródkami, a mieszkańcy pozostałych pięter korzystać z balkonów. Imponujące tarasy na wyższych kondygnacjach zapewniają przyjemną przestrzeń, a ich ewentualne zazielenienie sprawi, że właściciele mogą odnieść wrażenie posiadania prywatnych ogrodów w centrum osiedla.

Inwestycja Smart Cube znajduje się w Przecławiu, ul. Przecław null (1.7 km od Szczecina), jest realizowana przez Smart Cube.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Smart Cube w sprzedaży są 23 nowe mieszkania o powierzchni od 28 do 81 metrów kwadratowych , w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Smart Cube przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (61 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Powiat policki położony jest w woj. zachodniopomorskim, na Równinie Wkrzańskiej i Wzniesieniach Szczecińskich. Jego obszar wynosi 665,33 km2 i zamieszkiwany jest przez 70 380 osób. Składają się na niego cztery gminy. Stolicą powiatu jest jedyne miasto - Police. Południową i wschodnią granicą regionu biegnie Odra, od zachodu granicę stanowią Niemcy, a od północy jest to Zalew Szczeciński. Dominuje tu zabudowa wiejska, a bardziej zróżnicowanym typem zabudowy wyróżniają się Police, które wkrótce czeka modernizacja centrum. W powiecie działa ok. 50 szkół różnego szczebla. O zdrowie mieszkańców dbają lekarze z dwóch szpitali i ponad 30 przychodni. Znajduje się tu ok. 20 aptek. O organizację czasu wolnego w regionie dba 21 placówek kulturalnych. Dzięki ponad 20 organizacjom sportowym, można uprawiać różne dyscypliny sportowe. Na terenie powiatu wyznaczone są szlaki turystyczne, w tym 4,5-kilometrowa trasa rekreacyjna w Puszczy Wkrzańskiej. Powiat przecina autostrada A6 oraz dwie drogi krajowe i dwie trasy wojewódzkie. Daje to dobre połączenia z resztą kraju oraz z Niemcami. Rozwinięty jest tu też transport wodny. Dociera tu szczecińska komunikacja miejska.

Komunikacja

Przez południową część powiatu polickiego biegnie autostrada A6 prowadząca do granicy z Niemcami. Przez region przechodzą też drogi krajowe nr 10 i 31 oraz drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Znajduje się tu 6 portów wodnych. Na teren powiatu dociera szczecińska komunikacja miejska. Kursują tu także linie PKS i PKP łączące region ze Szczecinem.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Smart Cube?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Smart Cube mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Smart Cube znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przecław 15 nż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Smart Cube znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Smart Cube znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Przecławiu w odległości 230 m, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w odległości 230 m, Publiczne Gimnazjum w Przecławiu w odległości 280 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Smart Cube w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.11.2022
Data aktualizacji: 03.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Przecławiu

Oferty w Przecławiu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: