Różany Zakątek

Oferta archiwalna

Szczecin, Zachód, Krzekowo-Bezrzecze, ul. Wronia 39

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Różany Zakątek

6 zdjęć

Różany Zakątek
Różany Zakątek
Różany Zakątek
Różany Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Stan surowy
  • Standard deweloperski
  • Standard deweloperski podwyższony
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 24 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

stan surowy, standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz

Domy sprzedawane są w czterech wariantach: stan wykończenia podstawowy (stan surowy zamknięty plus), stan wykończenia deweloperski, stan wykończenia premium i stan wykończenia „pod klucz”. Domy energooszczędne przez nas realizowane charakteryzują się niskim zużyciem gazu – przeciętnie 1100 m3 gazu rocznie przy 4 osobowej rodzinie – co przekłada się na niskie koszty jego użytkowania około 2 100,00 zł rocznie.

Stolarka okienna

- okna wykonane z PVC w kolorystyce Złotego Dębu wraz z roletami

Instalacje

- wodociągowa i kanalizacyjna, - elektryczna, - teletechniczna w każdym pokoju, - alarmowa

Ogrzewanie

- centralne ogrzewanie – preferujemy ogrzewanie podłogowe – z zamontowanym dwufunkcyjnym piecem kondensacyjnym

Wentylacja

- mechaniczna z odzyskiem ciepła

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle „Różany Zakątek” to 24 domy energooszczędne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej wyposażone w wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Realizowane przez nas domy energooszczędne są nie podpiwniczone, dwukondygnacyjne z garażem oraz miejscem postojowym przy budynku, usytuowane na działkach o powierzchni od 291 m2 do 353 m2.

Osiedle tworzą trzy kompleksy budynków zrealizowane według projektów architektonicznych podzielone na typy A, B i C.

dom typ A – powierzchnia użytkowa 118,18 m2, powierzchnia całkowita 122,92 m2, powierzchnia całkowita ze strychem 172,40 m2

dom typ B – powierzchnia użytkowa 132,97 m2, powierzchnia całkowita 139,03 m2, powierzchnia całkowita ze strychem 191,87 m2

dom typ C – powierzchnia użytkowa 120,58 m2, powierzchnia całkowita 127,25 m2, powierzchnia całkowita ze strychem 170,09 m2

Oferowane domy na sprzedaż będą ogrodzone z trzech stron siatką systemową. Chodniki na działce zostaną wykonane z kostki betonowej. Dojazd do nieruchomości odbywa przez drogę wewnętrzną, wykonaną z kostki betonowej, z którą łączą się podjazdy do garaży.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów na sprzedaż na Osiedlu „Różany Zakątek”.

Inwestycja Różany Zakątek znajduje się w Krzekowie-Bezrzeczu, ul. Wronia 39 (5.6 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Skarbonka Development Sp. z o.o.

Inwestycja Różany Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Różany Zakątek nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Skarbonka Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Różany Zakątek?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Różany Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Różany Zakątek znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Akademia Pana Drozda Ewa Drozdowska w odległości 540 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Różany Zakątek w odległości 420 m znajduje się Squash center.

Data publikacji: 30.06.2016
Data aktualizacji: 21.11.2022

Inwestycje w pobliżu w Krzekowie-Bezrzeczu

Oferty w Krzekowie-Bezrzeczu

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: