Perłowa Dolina

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Orla, oferowane bezpośrednio przez Sfera Nieruchomości S.C.

Bydgoszcz, ul. Orla 47

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2085 ofert w najbliższej okolicy!

Perłowa Dolina

6 zdjęć

Perłowa Dolina
Perłowa Dolina
Perłowa Dolina
Perłowa Dolina

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Z największą przyjemnością prezentujemy inwestycję, na którą zdecydowanie warto było czekać. W najlepiej skomunikowanej części miasta, w otoczeniu pełnej infrastruktury oraz sąsiedztwie urokliwej Doliny Pięciu Stawów powstaje unikatowy projekt, którego architektura i standard zachwyci mieszkańców Bydgoszczy. W składającej się z dwóch etapów inwestycji zaprojektowano łącznie 235 lokali mieszkalnych z możliwością łączenia oraz zmiany aranżacji, podziemną halę garażową oraz przestronnym patio.

Inwestycja, która odmieni Górzyskowo to przede wszystkim:

• różnorodne układy mieszkań (od 27 do 187 m2) z możliwością łączenia

• panoramiczne okna w każdym mieszkaniu

• grzejniki naścienne zostaną zastąpione przez ogrzewanie podłogowe i kanałowe

• przestronne balkony i tarasy

• patio wyposażone w siłownię zewnętrzną, plac zabaw oraz małą architekturę z efektami świetlnymi

• ogólnodostępna ładowarka do samochodów hybrydowych

Realizacja inwestycji nastąpi w dwóch etapach. Termin ukończenia pierwszego etapu zaplanowano na IV kw. 2019 roku, koniec drugiego na II kw. 2021 .

Inwestycja Perłowa Dolina znajduje się w Bydgoszczy, ul. Orla 47 (1.8 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Sfera Nieruchomości S.C.

Inwestycja Perłowa Dolina została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 235 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Perłowa Dolina nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 235 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, inteligentny dom, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Perłowa Dolina?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Perłowa Dolina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Perłowa Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stroma / Orla.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Perłowa Dolina znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Perłowa Dolina znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 32 w odległości 330 m, Przedszkole nr 24 w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa nr 61 im. Bohaterów Westerplatte w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Perłowa Dolina jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Górzyskowo sp. z o. o. w odległości 220 m, Szpital w odległości 480 m, Centrum Kultury Higieny i Zdrowia Psychicznego w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Perłowa Dolina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Pepco, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 210 m znajduje się Siódmiak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Perłowa Dolina w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 03.07.2018
Data aktualizacji: 16.11.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: