Bliźniak Adamowizna

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSemi house Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Czarny Las(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż grodziski, Czarny Las, ul. Kalinowa (22.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 023/m2
  Czarny Las
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 127 m2
  Liczba pokoi: 4
  Żelazny - mieszkania

Opis Inwestycji

Budynek został usytuowany na działce o powierzchni 775mkw. Składa się z dwóch lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej 122mkw. każdy. Dom znajduje się w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej oraz licznych terenów zielonych.Rozkład pomieszczeń zapewnia doskonałą funkcjonalność i użyteczność

Inwestycja Bliźniak Adamowizna znajduje się w Adamowiźnie, ul. Osowiecka (19.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Semi house Sp. z o.o..

Inwestycja Bliźniak Adamowizna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 1 domu typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Bliźniak Adamowizna pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 122 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Semi house Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.

Lokalizacja inwestycji Bliźniak Adamowizna

Adamowizna – wieś w Polsce położona nad rzeką Mrowną w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, w gminie Grodzisk Mazowiecki. Odległości: - sklep - 10m; - przystanek PKS - 100m; - WKD - 4km; - szkoła Podstawowa - 1,3km; - przedszkole - 1,3km; - Grodzisk Maz. - 3km; - Książenice 3km; - trasa S8 - 5km. dojazd do warszawy zajmuje około 15min.

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliźniak Adamowizna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Bliźniak Adamowizna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Adamowizna Niedźwiedzia 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliźniak Adamowizna znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Adamowiźnie w odległości 260 m, Akademia Doskonalenia Zawodowego NATUROPATA w odległości 260 m, Punkt przedszkolny nr 4 przy Szkole Podstawowej w Adamowiźnie w odległości 260 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliźniak Adamowizna w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.12.2019

Data aktualizacji: 17.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie