Hotel Baltic Plaza
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sea Development Sp. z o.o.
kołobrzeski, Sianożęty, ul. Plażowa
kołobrzeski, Sianożęty, ul. Plażowa
Oferta archiwalna
Uwaga! Niniejsza inwestycja została wyprzedana. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 473 oferty w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Hotel Baltic Plaza
kołobrzeski, Sianożęty, ul. Plażowa
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- Standard deweloperski
Przyroda w okolicy
- park
- las
- morze
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 1 budynku |
Liczba kondygnacji: | budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | informacja u dewelopera |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | nie przewidziano |
Miejsca postojowe: | w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych |
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze |
Opis inwestycji
Kupujesz w cenach netto! Gwarantowany dochód z wynajmu!Zaliczki oprocentowane lepiej niż na lokacie bankowej!Hotel i otoczenie to jeden krajobraz. Nie będziemy ingerować w naturalne środowisko betonowo-szklanymi budynkami. Zachowamy naturalność architektury, kolorystyki i materiałów. W trosce o prawdziwą elegancję, która zawsze wywodzi się z prostoty i harmonii, nawiążemy do drewna i kamienia. Zobacz na wizualizacji jak pięknie nasz hotel wpisuje się w ten urokliwy, nadmorski krajobraz.
Nasza oferta adresowana jest do ludzi ceniących piękno, elegancję i komfort. Oferujemy możliwość zakupu luksusowego apartamentu wraz z udziałowym prawem własności do kompleksu basenowo-rekreacyjnego w czterogwiazdkowym hotelu- Baltic Plaza****, a dla zainteresowanych również podziemne garaże. Przestronne, dwupokojowe apartamenty o powierzchni 45-60 m2, z aneksem kuchennym i balkonem, wykończone pod klucz w najwyższym standardzie, w 3-ch wariantach do wyboru nabywcy, są wyposażone w nowoczesne instalacje teleinformatyczne. Daje to możliwość każdemu obserwacji obrazów z rozstawionych na dachu i w terenie kamer a także, dzięki instalacji światłowodowej, nieograniczony dostęp do Internetu.
Wszystkie instalacje; wentylacyjne, klimatyzacyjne, przeciwpożarowe będą spełniać podwyższone wymagania, zgodnie ze standardem hotelu ****
Oferujemy możliwość podpisania z nami długoletniej umowy wynajmu apartamentu w okresie, w którym właściciel nie będzie z niego korzystał, z gwarancją stałego, miesięcznego dochodu na poziomie 2.000-3.200 zl, w zależności od apartamentu + pokrycie wszystkich kosztów utrzymania (czynsz). Dochód corocznie będzie indeksowany wskaźnikiem inflacji. Daje to realnie wysokie, bieżące dochody, wyższe nawet niż lokata bankowa. W dodatku nie martwisz się o utrzymanie apartamentu i jego bezpieczeństwo.
Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, elektronicznie, a także odwiedzić nas w biurze sprzedaży w Kołobrzegu. Prześlemy wszelkie szczegółowe informacje, odpowiemy na wszystkie pytania, pokażemy rozwiązania projektowe.
Inwestycja Hotel Baltic Plaza znajduje się w Sianożętach, ul. Plażowa (3.2 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez Sea Development Sp. z o.o.
Inwestycja Hotel Baltic Plaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Aktualnie w inwestycji Hotel Baltic Plaza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Hotel Baltic Plaza deweloper nie przewidział miejsc postojowych.





