Hotel Baltic Plaza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Plażowa, oferowane bezpośrednio przez

Sea Development Sp. z o.o.

kołobrzeski, Sianożęty, ul. Plażowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 56 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Hotel Baltic Plaza

4 zdjęcia

Hotel Baltic Plaza
Hotel Baltic Plaza
Hotel Baltic Plaza
Hotel Baltic Plaza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Opis inwestycji

Kupujesz w cenach netto! Gwarantowany dochód z wynajmu!Zaliczki oprocentowane lepiej niż na lokacie bankowej!Hotel i otoczenie to jeden krajobraz. Nie będziemy ingerować w naturalne środowisko betonowo-szklanymi budynkami. Zachowamy naturalność architektury, kolorystyki i materiałów. W trosce o prawdziwą elegancję, która zawsze wywodzi się z prostoty i harmonii, nawiążemy do drewna i kamienia. Zobacz na wizualizacji jak pięknie nasz hotel wpisuje się w ten urokliwy, nadmorski krajobraz.

Nasza oferta adresowana jest do ludzi ceniących piękno, elegancję i komfort. Oferujemy możliwość zakupu luksusowego apartamentu wraz z udziałowym prawem własności do kompleksu basenowo-rekreacyjnego w czterogwiazdkowym hotelu- Baltic Plaza****, a dla zainteresowanych również podziemne garaże. Przestronne, dwupokojowe apartamenty o powierzchni 45-60 m2, z aneksem kuchennym i balkonem, wykończone pod klucz w najwyższym standardzie, w 3-ch wariantach do wyboru nabywcy, są wyposażone w nowoczesne instalacje teleinformatyczne. Daje to możliwość każdemu obserwacji obrazów z rozstawionych na dachu i w terenie kamer a także, dzięki instalacji światłowodowej, nieograniczony dostęp do Internetu.

Wszystkie instalacje; wentylacyjne, klimatyzacyjne, przeciwpożarowe będą spełniać podwyższone wymagania, zgodnie ze standardem hotelu ****

Oferujemy możliwość podpisania z nami długoletniej umowy wynajmu apartamentu w okresie, w którym właściciel nie będzie z niego korzystał, z gwarancją stałego, miesięcznego dochodu na poziomie 2.000-3.200 zl, w zależności od apartamentu + pokrycie wszystkich kosztów utrzymania (czynsz). Dochód corocznie będzie indeksowany wskaźnikiem inflacji. Daje to realnie wysokie, bieżące dochody, wyższe nawet niż lokata bankowa. W dodatku nie martwisz się o utrzymanie apartamentu i jego bezpieczeństwo.

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, elektronicznie, a także odwiedzić nas w biurze sprzedaży w Kołobrzegu. Prześlemy wszelkie szczegółowe informacje, odpowiemy na wszystkie pytania, pokażemy rozwiązania projektowe.

Inwestycja Hotel Baltic Plaza znajduje się w Sianożętach, ul. Plażowa (3.2 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez Sea Development Sp. z o.o.

Inwestycja Hotel Baltic Plaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Hotel Baltic Plaza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sea Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Sianożęty to nadmorska wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim ok. 2 km na zachód od Ustronia Morskiego i ok. 10 km na wschód od Kołobrzegu. Sianożęty leżą w bardzo bliskiej odległości od plaży. Od głównej ulicy, przechodzącej przez wioskę, plażę oddziela 400 m lądu, a duża ilość nieruchomości znajduje się jeszcze bliżej. Na plażę wiodą trzy oznakowane wejścia, a letnie kąpielisko Sianożęty obejmuje 1400 m linii brzegowej. W miejscowości Bagicz – 4,8 km znajduje się lotnisko, które od 2012 roku ma status turystycznego. Liczne atrakcje takie jak: stadnina koni, kolejka drogowa kursująca pomiędzy Ustroniem Morskim i Sianożętami, restauracje, puby, umilą pobyt turystyczny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Hotel Baltic Plaza?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hotel Baltic Plaza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1943 metrów od inwestycji Hotel Baltic Plaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ustronie Morskie.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hotel Baltic Plaza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 154 m znajduje się abc Bursztynek, w odległości 211 m znajduje się Delikatesy, w odległości 261 m znajduje się Mini Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hotel Baltic Plaza w odległości 108 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 114 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 134 m znajduje się basen.

Data publikacji: 21.02.2019
Data aktualizacji: 14.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: