Ogrody Tuwima etap E

Oferta archiwalna

Ełk, ul. Tuwima 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 168 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody Tuwima etap E

3 zdjęcia

Ogrody Tuwima etap E
Ogrody Tuwima etap E
Ogrody Tuwima etap E

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Ogrody Tuwima II to kontynuacja cieszącego się dużą popularnością nowoczesnego kompleksu budynków skierowanych do osób, którym marzy się stylowe, eleganckie, a zarazem praktyczne mieszkanie na najpopularniejszym osiedlu w Ełku – przy ul. J .Tuwima.

Schludna i niepowtarzalna architektura osiedla składająca się z 3 kolejnych budynków D, E i F skupia uwagę na najmniejsze szczegóły. Łącznie czeka tu na Państwa 167 mieszkań o niezwykle funkcjonalnym układzie. Projekt przewiduje mieszkania o szerokiej gamie metraży od 30 do 120 m2 z przestronnymi trasami. Z możliwością dostosowania projektu mieszkania do indywidualnych potrzeb. Przy projektowaniu mieszkań głównym założeniem były funkcjonalność oraz wyróżniające się układy mieszkań. Zastosowanie nietypowych rozwiązań takich jak przestronne tarasy dachowe, duże – nietypowe przeszklenia sprawiające, iż mieszkania są wyjątkowo piękne i przyjemnie doświetlone – wpływa na komfort i niepowtarzalność mieszkania.

Na wyjątkowe walory osiedla ma wpływ dogodne usytuowanie gwarantujące mieszkańcom w zasięgu 5 minutowego spaceru dostęp do jeziora ełckiego, a także szybki dojazd do Centrum miasta.

Nowoczesne rozwiązania architektoniczne takie jak cichobieżne windy, hale garażowe, niekonwencjonalne przeszklenia, tarasy dachowe oraz elegancko wykończone przestronne klatki schodowe w okładzinach z granitu w kolorze “Królewski Brąz” sprawiają, iż od wejścia poczują się Państwo wyjątkowo.

Dla poczucia bezpieczeństwa i komfortu naszych mieszkańców – wjazd do hali garażowej zlokalizowany zostanie od zewnętrznej strony osiedla. W garażu podziemnym znajdować się będą pojedyncze i podwójne garaże oraz komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Od strony dziedzińca zaprojektowany został plac zabaw dla dzieci, ławki i alejki spacerowe z dużą powierzchnią zagospodarowanej zieleni.

Inwestycja Ogrody Tuwima etap E znajduje się w Ełku, ul. Tuwima 14 (1.8 km od centrum Ełku), została zrealizowana przez Rutkowski Development Sp. J.

Inwestycja Ogrody Tuwima etap E została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Tuwima etap E nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rutkowski Development Sp. J. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Tuwima etap E?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Tuwima etap E mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Ogrody Tuwima etap E znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Północ-2.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Tuwima etap E znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Tuwima etap E znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowe Britiszek w odległości 120 m, Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w odległości 300 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Tuwima etap E składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Tuwima etap E w odległości 230 m znajduje się Stadion ZSZ Nr 1, w odległości 260 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.04.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu w Ełku

Oferty w Ełku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: