Komfort House - Etap E

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRutkowski Development Sp. J.

Ceny od: 5 090 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Komfort House - Etap E dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M-12
3
59,15 m²
1
M-21
4
75,86 m²
2
M-30
4
69,51 m²
4
M-37
4
75,86 m²
1

Opis Inwestycji

Komfort House zaprojektowano z myślą o osobach ceniących zarówno piękno terenów rekreacyjnych, jak i swobodny dostęp do najważniejszych punktów miasta. Przestronne, skąpane słońcem tarasy, duże przeszklenia zapewniają dodatkową przestrzeń do spędzania wolnego czasu.Wysoki standard wykonania, nowoczesny design, szlachetne materiały wykończeniowe (kamień, drewno), wideodomofony, zaaranżowana przez architekta zieleń, energooszczędne technologie oraz elegancja w każdym detalu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Balkony ze szklanymi balustradami o powierzchni od 4,6 do 82 m2 lub zielone tarasy do 128 m2 w mieszkaniach na parterze zagwarantują upragnioną przestrzeń.Osiedle Komfort House spełni oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw czy singli. Szeroki wybór metraży – od 30 m2 do 97 m2 – oraz przemyślane układy mieszkań pomogą w wyborze wymarzonego lokum:- jasne i ciche wnętrza- wysokość mieszkań do 2,7 m- trzyszybowe okna o podwyższonych parametrach akustycznych i termoizolacyjnych- drzwi wejściowe antywłamaniowe- parapety granitowe- grzejniki panelowe- wideodomofony- cichobieżne windy

Inwestycja Komfort House - Etap E znajduje się w Ełku, ul. Czesława Miłosza 4 (1.8 km od centrum Ełku), jest realizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Komfort House - Etap E jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Komfort House - Etap E pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 59 do 76 metrów kwadratowych w cenie od 5 090 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 m2 w cenie od 265 583 zł (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 70 do 76 m2 w cenie od 329 477 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 59 do 76 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 274 656 do 386 127 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 090 do 5 290 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Komfort House - Etap E

Renomowane osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Czesława Miłosza, tuż obok popularnego Osiedla Tuwima. Doskonale rozwinięta komunikacja wokół gwarantuje szybkie dotarcie do innych zakątków Ełku i okolic: o bliskość centrum – 5 min. samochodem o przystanek autobusowy – 5 min. pieszo o obwodnica Ełku – 2 min. Samochodem Rozbudowana infrastruktura miejska w sąsiedztwie z kolei ułatwi codzienność: • restauracje – 10 min. pieszo • apteka – 5 min. pieszo • park – 5 min. pieszo • Galeria Brama Mazur – 7 min. samochodem • szkoły i przedszkola – 5 min. pieszo • przychodnia – 5 min. pieszo • poczta – 5 min. pieszo • sklepy spożywcze – 5 min. pieszo • kościół – 5 min. pieszo • plaża – 10 min. pieszo • tereny zielone i rekreacyjne – na terenie osiedla • ścieżki rowerowe – na terenie osiedla

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Komfort House - Etap E mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Komfort House - Etap E znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Północ-2.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Komfort House - Etap E znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowe Britiszek w odległości 190 m, Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w odległości 370 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Komfort House - Etap E jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MK-MED w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Komfort House - Etap E składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Biedronka, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Komfort House - Etap E w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Stadion ZSZ Nr 1, w odległości 340 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 25.10.2019

Data aktualizacji: 20.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie