Komfort House - etap C

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRutkowski Development Sp. J.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 201 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Komfort House - Etap E(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ełcki, Ełk, ul. Czesława Miłosza 4 (1.8 km od centrum Ełku)
  Ceny od: 4 490/m2
  Komfort House - Etap E
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 27
  Powierzchnia: 36 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Pocztovia Residence(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ełcki, Ełk, ul. Armii Krajowej (1 km od centrum Ełku)
  Ceny od: 4 600/m2
  Pocztovia Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 61 - 156 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Developer Piotr Basiewicz
 • Modern House(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ełcki, Ełk, ul. Gen. Bora-Komorowskiego 10 (1.4 km od centrum Ełku)
  Modern House
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 74
  Powierzchnia: 38 - 95 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Rutkowski Development Sp. J.

Opis Inwestycji

Poznaj Nowy Komfort House.Apartamenty w nowym standardzie życia.Jeśli chcesz mieszkać w pobliżu centrum miasta, ale jednocześnie nie rezygnować z relaksu,jaki daje obecność wody i zieleni – to miejsce jest dla Ciebie – Poznaj Komfort House.Nowe osiedle w Ełku.Mieszkaj tak jak lubisz, w miejscu, które kochasz, a to dzięki funkcjonalnym, dobrze rozplanowanym mieszkaniom położonym na nowoczesnym, komfortowym osiedlu z największą w mieście, prywatną strefą rekreacji i wypoczynku dla rodzin.Projektując Komfortowe Osiedle zadbaliśmy aby nowoczesna i funkcjonalna bryła budynków, budziła zachwyt mieszkańców i ich gości. Ważne jest, byś mieszkał tak jak lubisz w miejscu, które kochasz.Budynki wznoszone są w tradycyjnej technologii, zapewniającej, poza bezpieczeństwem i trwałością, ekonomiczne koszty utrzymania. Wykończenie zewnętrznej elewacji i klatek schodowych stanowią wyłącznie szlachetne materiały, a gustowna kolorystyka podkreśla elegancki charakter całej inwestycji.Komfort i Prestiż- Renomowane osiedle w Ełku- Doskonała lokalizacja – spokojna, zielona okolica z dostępem do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury takich jak przedszkola, szkoły, przychodnie, markety oraz mniejsze punkty handlowo-usługowe- Solidna i tradycyjna technologia gwarantująca niskie opłaty czynszowe- Wysokość mieszkań do 2,7 m- Duże okna zapewniające doskonałe, naturalne oświetlenie- Przestronne balkony- Cichobieżne windy- Podziemna hala garażowa- Inwestycja przyjazna osobom niepełnosprawnym- Videodomofony i całodobowy monitoring

Inwestycja Komfort House - etap C znajduje się w Ełku, ul. Tuwima (2.1 km od centrum Ełku), jest realizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Komfort House - etap C jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Komfort House - etap C pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 92 metrów kwadratowych w cenie od 3 840 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Komfort House - etap C

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Komfort House - etap C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Komfort House - etap C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tuwima.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Komfort House - etap C znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 1 w Ełku w odległości 280 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 w Ełku w odległości 280 m, Technikum nr 1 w Ełku w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Komfort House - etap C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się BIGDA, w odległości 170 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 170 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Komfort House - etap C w odległości 170 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Stadion ZSZ Nr 1.

Data publikacji: 11.07.2017

Data aktualizacji: 16.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie