Komfort House

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRutkowski Development Sp. J.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 300 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Komfort House - Etap E(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ełcki, Ełk, ul. Czesława Miłosza 4 (1.8 km od centrum Ełku)
  Ceny od: 5 090/m2
  Komfort House - Etap E
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 59 - 76 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Pułaskiego Square II(1.3 km dalej)
  Condohotel
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż ełcki, Ełk, ul. Pułaskiego (1.4 km od centrum Ełku)
  Pułaskiego Square II
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 29 - 115 m2
  Liczba pokoi: 2
  Sudovia
 • Modern House(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ełcki, Ełk, ul. Gen. Bora-Komorowskiego 10 (1.4 km od centrum Ełku)
  Ceny od: 4 590/m2
  Modern House
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 53
  Powierzchnia: 36 - 98 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Rutkowski Development Sp. J.

Opis Inwestycji

Poczuj Komfort.Projektanci zadbali, aby nowoczesna i funkcjonalna bryła budynków, budziła zachwyt mieszkańców i ich gości. Ważne jest, byś mieszkał tak jak lubisz w miejscu, które kochasz.Budynki wznoszone są w tradycyjnej technologii, zapewniającej, poza bezpieczeństwemi trwałością, ekonomiczne koszty utrzymania. Wykończenie zewnętrznej elewacji i klatek schodowych stanowią wyłącznie szlachetne materiały, a gustowna kolorystyka podkreśla elegancki charakter całej inwestycji.Kompozycja apartamentów.Idealnie zagospodarowana przestrzeń, dała 88 apartamentów o szerokim spektrum powierzchni od 31 do 81 mkw. A jeśli nie lubisz ograniczeń, w cenie połączymy dla Ciebie sąsiednie apartamenty.Wszystkie lokale zostały rozplanowane tak, aby przyszłym mieszkańcom stworzyć idealne warunki do pracy i wypoczynku. Atrakcyjny rozkład pomieszczeń, uwzględniający obecne trendy w budownictwie, umożliwia swobodną, indywidualną aranżację wnętrza.Większa Radość z Mieszkania.Poznaj nowy Komfort House. Osiedle inne niż wszystkie.Kup apartament, a więcej Słońca dostaniesz w cenie.Ogromne przeszklenia wnętrz oraz tarasów, dają większa radość z mieszkania.Komfort i Prestiż• Renomowane osiedle• Doskonała lokalizacja – spokojna, zielona okolica z dostępem do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury takich jak przedszkola, szkoły, przychodnie, markety oraz mniejsze punkty handlowo-usługowe• Solidna i tradycyjna technologia gwarantująca niskie opłaty czynszowe• Wysokość mieszkań do 2,7 m• Duże okna zapewniające doskonałe, naturalne oświetlenie• Przestronne balkony• Cichobieżne windy• Podziemna hala garażowa• Inwestycja przyjazna osobom niepełnosprawnym• Videodomofony i całodobowy monitoringMieszkania dostępne w programie MDM

Inwestycja Komfort House znajduje się w Ełku, ul. Tuwima (2 km od centrum Ełku), została zrealizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Komfort House została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 88 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Komfort House pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Poznaj Nowy Komfort House. Apartamenty w nowym standardzie życia. Jeśli chcesz mieszkać w pobliżu centrum miasta, ale jednocześnie nie rezygnować z relaksu, jaki daje obecność wody i zieleni – to miejsce jest dla Ciebie – Poznaj Komfort House. Nowe osiedle w Ełku. Mieszkaj tak jak lubisz, w miejscu, które kochasz, a to dzięki funkcjonalnym, dobrze rozplanowanym mieszkaniom położonym na nowoczesnym, komfortowym osiedlu z największą w mieście, prywatną strefą rekreacji i wypoczynku dla rodzin. Projektując Komfortowe Osiedle zadbaliśmy aby nowoczesna i funkcjonalna bryła budynków, budziła zachwyt mieszkańców i ich gości. Ważne jest, byś mieszkał tak jak lubisz w miejscu, które kochasz. Budynki wznoszone są w tradycyjnej technologii, zapewniającej, poza bezpieczeństwem i trwałością, ekonomiczne koszty utrzymania. Wykończenie zewnętrznej elewacji i klatek schodowych stanowią wyłącznie szlachetne materiały, a gustowna kolorystyka podkreśla elegancki charakter całej inwestycji. Komfort i Prestiż Renomowane osiedle w Ełku Doskonała lokalizacja – spokojna, zielona okolica z dostępem do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury takich jak przedszkola, szkoły, przychodnie, markety oraz mniejsze punkty handlowo-usługowe Solidna i tradycyjna technologia gwarantująca niskie opłaty czynszowe Wysokość mieszkań do 2,7 m Duże okna zapewniające doskonałe, naturalne oświetlenie Przestronne balkony Cichobieżne windy Podziemna hala garażowa Inwestycja przyjazna osobom niepełnosprawnym Videodomofony i całodobowy monitoring Mieszkania dostępne w programie MDM
Konstrukcja budynku
konstrukcja żelbetowa, murowana
Elewacja
systemowa lekka mokra, docieplenie grubości 14cm
Stolarka okienna
okna i drzwi balkonowe PCV z szybami zespolonymi
Drzwi zewnętrzne
z zamkiem atestowanym
Posadzka
wylewka cementowa
Ściany
ściany zewnętrzne – cegła ceramiczna ściany wewnętrzne – cegła ceramiczna, murowane
Parapety wewnętrzne
z kamienia lub PCV
Instalacje
wodna, kanalizacyjna, elektryczna, grzewcza, wentylacyjna, domofonowa, telefoniczna, RTV
Wyposażenie łazienki
podejścia wodno-kanalizacyjne, zawór czerpalny i spust wody do pralki automatycznej
Wyposażenie kuchni
przyłącza do zlewozmywaka
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Komfort House

Komfortowy Kierunek Ełk – jedno z najpiękniejszych mazurskich miast. Otoczone lasem, położone nad jeziorem, w samym sercu Zielonych Płuc Polski, zachwyca klimatyczną architekturą oraz niezwykłymi walorami przyrody. Miasto, w którym tradycja i nowoczesność tworzą idealną harmonię. Nieprzypadkowo, właśnie w tym miejscu powstaje komfortowe osiedle Komfort House – zaprojektowana z myślą o osobach ceniących zarówno piękno terenów rekreacyjnych, jak i swobodny dostęp do najważniejszych punktów w mieście. Enklawa spokoju, nowoczesnego designu, technicznych nowinek oraz komfortu jakiego oczekujecie. Oddajemy w Wasze ręce osiedle stworzone z dwóch, czteropiętrowych budynków, otoczonych przydomowymi ogródkami z estetycznymi alejkami. Rozwiązania te tworzą wymarzoną przestrzeń do zamieszkania, miejsce, w którym, po ciężkich dniu, można znaleźć błogie ukojenie. Satysfakcjonujący relaks gwarantują nie tylko okoliczne tereny zielone, ale również przemyślane rozwiązanie techniczne – znajdująca się pod budynkami hala garażowa, znacznie zmniejsza ilość samochodów zaparkowanych w pobliżu osiedla. Niczym niezakłócony spokój mieszkańców, to jeden z naszych priorytetów. Całości dopełnia ogrodzony, monitorowany dziedziniec z wewnętrznym placem zabaw.

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Komfort House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Komfort House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tuwima.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Komfort House znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 1 w Ełku w odległości 300 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 w Ełku w odległości 300 m, Technikum nr 1 w Ełku w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Komfort House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Lewiatan, w odległości 180 m znajduje się BIGDA, w odległości 210 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Komfort House w odległości 170 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 240 m znajduje się Stadion ZSZ Nr 1, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.04.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie