Apartamenty Marina. Projekt Plaża

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRutkowski Development Sp. J.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 269 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jeziorna Towers-budynek D(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ełcki, Ełk, ul. Św. M. M. Kolbe (3.5 km od centrum Ełku)
  Ceny od: 4 400/m2
  Jeziorna Towers-budynek D
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 60 - 67 m2
  Liczba pokoi: 3
  Dom Ełcki Morusiewicz
 • Jeziorna Towers-budynek C(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ełcki, Ełk, ul. Św. M. M. Kolbe (3.6 km od centrum Ełku)
  Jeziorna Towers-budynek C
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 59 - 112 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Dom Ełcki Morusiewicz
 • Pocztovia Residence(2.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ełcki, Ełk, ul. Armii Krajowej (1 km od centrum Ełku)
  Ceny od: 4 500/m2
  Pocztovia Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 57 - 156 m2
  Liczba pokoi: 2 - 6
  Developer Piotr Basiewicz

Opis Inwestycji

Piękno i harmonia. Widok, który cieszy. To wszystko możesz mieć już dziś. Malownicze zachody słońca nad Jeziorem Ełckim, które co wieczór tworzą niezapomniany klimat. Krystaliczne powietrze i poranna bryza znad jeziora… Stań się uczestnikiem tych wydarzeń. Dziel je z najbliższymi. Wykorzystaj ogrody dachowe do spędzania czasu w sposób jaki lubisz, w miejscu które kochasz.Podwyższony standard osiedla spełni oczekiwania najbardziej wymagających - nowoczesny design, eleganckie portale wejściowe, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, monitoring, wideodomofony, przestrzeń dla najmłodszych mieszkańców z wewnętrznym placem zabaw, zaaranżowana przez architekta mała infrastruktura. Mieszkania do 6 m wysokości, przestronne balkony ze szklanymi balustradami, tarasy do ponad 116 m2 m w mieszkaniach parterowych i z antresolą na ostatnim piętrze, zagwarantują upragnioną przestrzeń.W sprzedaży ostatni, jedyny w swoim rodzaju apartament z antresolą:• powierzchnia apartamentu 112,5 mkw.• taras i balkon o łącznej powierzchni blisko 100 mkw. (jeden z tarasów wykończony deską impregnowaną ciśnieniowo)• 5 pokoi• 2 łazienki• komórka lokatorska w cenie mieszkania

Inwestycja Apartamenty Marina. Projekt Plaża znajduje się w Ełku, ul. Samsela (3.2 km od centrum Ełku), została zrealizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Apartamenty Marina. Projekt Plaża została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Marina. Projekt Plaża pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 113 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie W cenie mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Cicha, zielona okolica z pobliskimi terenami rekreacyjnymi, Bliskość Jeziora Ełckiego, Promenady oraz Plaży miejskiej, Zagospodarowana przestrzeń osiedlowa z elementami małej architektury, Przestrzeń dla najmłodszych mieszkańców osiedla z wewnętrzny placem zabaw Kameralne osiedle, na cichej dzielnicy Ełku Wewnętrzny, zagospodarowany dziedziniec Nowoczesna architektura brył budynku Szereg, wydzielonych miejsc postojowych na terenie osiedla, Podziemna hala garażowa Komórki lokatorskie w cenie Zabezpieczony videodomofonami dostęp do mieszkań i apartamentów Eleganckie portale wejściowe Odrębne windy dla każdej z kaltek schodowych Szlachetne materiały użyte do wykończenia części wspólnych w ciągach komunikacyjnych Szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 36 m2 do 114 m2, z możliwością scalania Apartamenty z antresolami Ergonomiczne rozkłady mieszkań umożliwiające swobodną aranżację indywidualnej przestrzeni, Mieszkania o wysokości do 6 m Ogromne przeszklenia mieszkań i apartamentów W każdym mieszkaniu balkon Przestronne, wyłożone drewnem tarasy przynależne do apartamentów Mieszkania I apartamenty dostępne w rządowym programie dopłat "Mieszkania dla Młodych"
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: W cenie mieszkania.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Garaże z podjazdami.
Udogodnienia: monitoring, boisko, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Marina. Projekt Plaża

Apartamenty Marina kuszą doskonałą lokalizacją, bajecznym widokiem na jezioro, sąsiedztwem lasu oraz bliskością centrum miasta. Wieczorem, oko cieszyć będą piękne zachody słońca oglądane z dachowego tarasu. Doskonale rozwinięta komunikacja wokół zagwarantuje szybkie dotarcie do innych zakątków Ełku i okolic: • przystanek autobusowy – 5 min. pieszo • obwodnica Ełku – ok. 3 min. samochodem • centrum Ełku – ok. 10 min. samochodem • plaża – ok. 2 min pieszo • promenada – ok. 2 min. Pieszo Rozbudowana infrastruktura miejska w sąsiedztwie z kolei ułatwi codzienność: • restauracje – 5 min. pieszo • apteka – 5 min. pieszo • Galeria Brama Mazur – 10 min. samochodem • szkoły i przedszkola – 2 min. pieszo • przychodnia – 5 min. pieszo • poczta – 5 min. pieszo • sklepy spożywcze – 5 min. pieszo • kościół – 5 min. pieszo • tereny zielone i rekreacyjne – na terenie osiedla • ścieżki rowerowe – na terenie osiedla

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Data publikacji: 02.03.2016

Data aktualizacji: 28.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie