Apartamenty Marina. Projekt Plaża

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rutkowski Development Sp. J.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Marina. Projekt Plaża dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
5
114 m2
4

Opis Inwestycji

Ełku to spełniony sen miłośnika wszystkiego co w naturze najlepsze. Sam środek Zielonych Płuc Polski oferuje masę soczystej zieleni, tony krystalicznie czystego, życiodajnego tlenu i słońce, które każdego dnia dodaje młodzieńczej energii. Do tego błogi spokój, który sprawia, że żyje się tutaj o powoli, bez pośpiechu, z przyjemnością delektując się każdym nowym dniem.Wspominaliśmy już o malowniczych zachodach słońca nad Jeziorem Ełckim, które co wieczór tworzą niezapomniany klimat?U zbiegu ulic bp E. Samsela i Św. M.M Kolbego powstaje apartamentowiec z widokiem na Jezioro Ełckie. Jeśli chcesz zasmakować tego wszystkiego – zamieszkaj w Ełku. Co czeka na przyszłych mieszkańcówPrzede wszystkim pięć pięter świetnej architektury. Do tego fenomenalnie zaprojektowane mieszkania 2,3,4, a nawet 5 pokojowe, o metrażu od 36 m² aż do 114m² oraz garaże z podjazdami.Jedyne w Ełku, apartamenty z antresolami i widokiem na Jezioro Ełckie, gdzie z tarasów dachowych rozpościera się szeroki horyzont.Wszystko to ulokowane na w pełni zagospodarowanej przestrzeni okalającej osiedla przy Samsela.

Inwestycja Apartamenty Marina. Projekt Plaża znajduje się w Ełku, ul. Samsela (3.2 km od centrum Ełku), została zrealizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Apartamenty Marina. Projekt Plaża została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Marina. Projekt Plaża pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 114 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 114 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Cicha, zielona okolica z pobliskimi terenami rekreacyjnymi, Bliskość Jeziora Ełckiego, Promenady oraz Plaży miejskiej, Zagospodarowana przestrzeń osiedlowa z elementami małej architektury, Przestrzeń dla najmłodszych mieszkańców osiedla z wewnętrzny placem zabaw Kameralne osiedle, na cichej dzielnicy Ełku Wewnętrzny, zagospodarowany dziedziniec Nowoczesna architektura brył budynku Szereg, wydzielonych miejsc postojowych na terenie osiedla, Podziemna hala garażowa Komórki lokatorskie w cenie Zabezpieczony videodomofonami dostęp do mieszkań i apartamentów Eleganckie portale wejściowe Odrębne windy dla każdej z kaltek schodowych Szlachetne materiały użyte do wykończenia części wspólnych w ciągach komunikacyjnych Szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 36 m2 do 114 m2, z możliwością scalania Apartamenty z antresolami Ergonomiczne rozkłady mieszkań umożliwiające swobodną aranżację indywidualnej przestrzeni, Mieszkania o wysokości do 6 m Ogromne przeszklenia mieszkań i apartamentów W każdym mieszkaniu balkon Przestronne, wyłożone drewnem tarasy przynależne do apartamentów Mieszkania I apartamenty dostępne w rządowym programie dopłat "Mieszkania dla Młodych"
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Garaże z podjazdami.
Udogodnienia: monitoring, boisko, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 114 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Marina. Projekt Plaża

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Data publikacji: 02.03.2016

Data aktualizacji: 04.06.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie