Moment

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg Grupa Deweloperska

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Moment dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
OU02
74,98 m²
Parter

Opis Inwestycji

Moment to kameralne, małe osiedle usytuowane na skraju lasu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ujeścisko. Położone jest przy ul. Łódzkiej w Gdańsku w pobliżu punktu widokowego Kozacza Góra, parku, ścieżek rowerowych i terenów spacerowych. Wysokie mieszkania na ostatnich piętrach, duże balkony, imponujące przeszklenia, hale garażowe i przyjazny dzieciom plac zabaw to cechy, tworzące przestrzeń, w której będzie się komfortowo mieszkało.Osiedle Moment łączy w sobie bliskość natury, terenów zielonych z doskonałą lokalizacją blisko centrum miasta. W najbliższej okolicy osiedla znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. sklepów, przedszkola, żłobka czy przychodni zdrowia.Inwestycja wyróżnia się mansardowymi dachami nadającymi miejscu zarówno rodzinny, jak i nowoczesny charakter.

Inwestycja Moment znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Łódzka (4.2 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska.

Inwestycja Moment jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moment pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 75 metrów kwadratowych.

Deweloper Robyg Grupa Deweloperska przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, boisko, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, siłownia plenerowa, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 75 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Moment

Przedszkola, żłobek Przychodnia zdrowia Sklepy, restauracje

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

W odległości 550 metrów od inwestycji Moment znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Platynowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Moment znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Jak u Babci - Opieka nad dziećmi od 4 m-cy do 3 lat. w odległości 450m, Przedszkole Marchewka w odległości 550m, Tulaczek - opieka nad dziećmi w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się Przychodnia Lekarska Nowy Chełm - Filia Wilanowska, w odległości 650 m znajduje się Sanitas Apteka, w odległości 700 m znajduje się Apteka Remedium.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Restauracja Kardamon, w odległości 600 m znajduje się Bankomat Cash 4 You, w odległości 650 m znajduje się Mamma Cafe - kawiarnia nie tylko dla mam.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się City Fitness Gdańsk Południe, w odległości 1550 m znajduje się Yoko fitness.

Data publikacji: 30.05.2019

Data aktualizacji: 20.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie