Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Moment

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Łódzka, oferowane bezpośrednio przez

ROBYG

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Łódzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

MomentMoment

3 zdjęcia

Moment
Moment
Moment

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw

Opis inwestycji

Moment to kameralne, małe osiedle usytuowane na skraju lasu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ujeścisko. Położone jest przy ul. Łódzkiej w Gdańsku w pobliżu punktu widokowego Kozacza Góra, parku, ścieżek rowerowych i terenów spacerowych. Wysokie mieszkania na ostatnich piętrach, duże balkony, imponujące przeszklenia, hale garażowe i przyjazny dzieciom plac zabaw to cechy, tworzące przestrzeń, w której będzie się komfortowo mieszkało.

Osiedle Moment łączy w sobie bliskość natury, terenów zielonych z doskonałą lokalizacją blisko centrum miasta. W najbliższej okolicy osiedla znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. sklepów, przedszkola, żłobka czy przychodni zdrowia.

Inwestycja wyróżnia się mansardowymi dachami nadającymi miejscu zarówno rodzinny, jak i nowoczesny charakter.

Inwestycja Moment znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Łódzka (4.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez ROBYG.

Inwestycja Moment została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Moment nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ROBYG przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Przedszkola, żłobek

Przychodnia zdrowia

Sklepy, restauracje

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Moment?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moment mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 117 metrów od inwestycji Moment znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Orląt Lwowskich 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Moment znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moment znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Chrześcijańska Szkoła i Przedszkole Montessori nr 2 w odległości 186 m, przedszkole w odległości 190 m, Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 4 w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moment jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Medycyna Rodzinna w odległości 209 m, Indywidualna Praktyka Lekarska Stomatologia Krzemiński w odległości 214 m, Dental Planet Havlowe, Danuta i Cezary Kłosińscy w odległości 219 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moment składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 229 m znajduje się Żabka, w odległości 333 m znajduje się Spar, w odległości 442 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moment w odległości 438 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 439 m znajduje się boisko / kort, w odległości 479 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 20.04.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023