Osiedle przy Cichej

5 zdjęć

Osiedle przy Cichej
Osiedle przy Cichej
Osiedle przy Cichej
Osiedle przy Cichej

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy Cichej dostępne są 3 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (3)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

- prace ziemne - wykopy + ławy betonowe - podjazd i wejście z kostki brukowej - ogrodzenia panelowe pomiędzy częściami działek należącymi do poszczególnych lokali - teren uporządkowany, obsiany trawą

Konstrukcja budynku

- tynki gipsowe maszynowe na ścianach i sufitach wg Normy PN-B-10110

Dach

- blachodachówka w kolorze szarym - podbitka PCV

Elewacja

- styropian grubości 20 cm (zaprawa tradycyjna) + tynk 1,5 mm polimerowy – silikonowy firmy KOLOR Biały + elementy dekoracyjne + tynk żywiczny na cokole - rynny plastikowe

Stolarka okienna

- okna PCV 6-komorowe, trójszybowe, dwustronny kolor antracyt, współczynnik 0,6 profil ALUPLAST 7000

Drzwi zewnętrzne

- drewniane, dębowe, docieplane /72 mm/

Posadzka

- styropian 15cm, szlichta cementowa przygotowana do położenia gresu i podłóg drewnianych lub paneli

Ściany

- ściany fundamentowe z bloczków betonowych pełnych B20 - ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne – grubość 25 cm z cegły POROTHERM /systemDRYFIX/ - ściany wewnętrzne (działowe) z cegły POROTHERM 11,5 cm /system DRYFIX/

Parapety zewnętrzne

- blacha powlekana

Instalacje

- instalacja hydrauliczna, pompa ciepła oraz instalacja grzewcza podłogowa (wiatrołap, hol, kuchnia z jadalną, łazienki, salon). Pozostałe pomieszczenia grzejniki PURMO - domy 1-6 - Instalacja elektryczna: 44pkt (wypust ze ściany), osprzęt Legrant, telewizyjna 1 pkt., alarmowa w każdym pomieszczeniu i domofonowa 1 pkt. bez osprzętu - domy 1-7 - Instalacja elektryczna: 57pkt (wypust ze ściany), osprzęt Legrant, telewizyjna 1 pkt., alarmowa w każdym pomieszczeniu i domofonowa 1 pkt. bez osprzętu

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 3 domy bliźniaki.

Powierzchnie domów:

od 141 do 178 m².

Powierzchnie działek:

od 312 do 466 m².

Ceny domów:

 • kształtują się w zakresie od 882 000 do 967 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 301 do 5 422 zł.

Opis płatności:

płatność podzielona na vii etapów, zgodnie z harmonogramem inwestycji.

Warunki rezerwacji:

zawarcie umów: rezerwacyjnej i deweloperskiej.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

w inwestycji znajdują się domy bezczynszowe.

Opis Inwestycji

Spełnij swoje marzenia i zamieszkaj na kameralnym Osiedlu PRZY CICHEJ w Łazach w gminie Lesznowola!

OSIEDLE PRZY CICHEJ to inwestycja firmy RK BUD Rzymowski Korona Spółka Jawna, zlokalizowana w Łazach w gminie Lesznowola, w powiecie piaseczyńskim. Osiedle położone jest w zacisznym miejscu w otoczeniu niskiej zabudowy. Inwestycja składa się z 8 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, realizowanych wg dwóch projektów o powierzchni użytkowej 140m2 lub 178m2. Domy usytuowane są na działkach o powierzchni ok 312-466 m2.

TYP 1 (budynki nr 1-6): dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem, o powierzchni 140,49m2. Budynek charakteryzuje się prostą, nowoczesną bryłą.

Na parterze zaprojektowano otwartą część dzienną. Szerokie przeszklenie sprawia, że wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone, a taras powiększa przestrzeń wypoczynkową. W kuchni z dużą starannością rozplanowano funkcje, zapewniając mieszkańcom komfortowe użytkowanie. Program parteru uzupełnia łazienka.

Na poddasze prowadzą wygodne, dwubiegowe schody. Komfortowe użytkowanie strefy nocnej zapewnia wysoka ścianka kolankowa oraz lukarny, które dodatkowo powiększają przestrzeń poddasza. Zaprojektowano tutaj dwa pokoje dziecięce, sypialnię rodziców oraz gabinet, który może także pełnić funkcję dodatkowej sypialni. Na wprost klatki schodowej usytuowano jasną łazienkę

TYP 2 (budynki 7-8): dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem, o powierzchni 178,35m2. Budynek charakteryzuje się prostą, nowoczesną bryłą z dwuspadowym dachem.

W projekcie wyróżnia się duży, ponad 30m2 salon, w którym przeszklony jest cały narożnik siedmioma oknami do samej ziemi. Daje to nasłonecznienie tego przestronnego wnętrza, gdzie wzajemnie przenika się strefa wypoczynku z jadalnią, obok której znajduje się na wpół otwarta kuchnia. W kuchni z dużą starannością rozplanowano funkcje, zapewniając mieszkańcom komfortowe użytkowanie. Program parteru uzupełnia łazienka. Dom posiada garaż jednostanowiskowy.

Piętro stanowi część nocną domu. Są tu trzy komfortowe sypialnie. Każda z nich posiada własną garderobę. Dodatkowymi atrakcjami pokoi są m.in. uroczy balkonik oraz prywatna łazienka

DLACZEGO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

✔ Atrakcyjne położenie - nasze nowe domy położone są w Łazach - miejscowości zlokalizowanej w zachodniej części gminy Lesznowola, 20km od centrum Warszawy. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla osób pracujących w stolicy, a pragnących wieczorami i w weekendy schronić się przed zgiełkiem wielkiego miasta

✔ Komfortowy dojazd - komfortowy dojazd do centrum Warszawy zajmie niespełna 30 min (droga nr 7 - Al. Krakowska - jedna z najważniejszych arterii Warszawy i dróg wylotowych z miast)

✔ Energooszczędne budownictwo - projektując osiedle zwrócono uwagę przed wszystkim na komfort życia mieszkańców. Duży nacisk kładziony jest na energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje i najwyższej jakości materiały budowlane. Budynki wznoszone są w technologii tradycyjnej murowanej wg normy WT 2021

✔ Nowoczesna architektura - domy wyróżniają się funkcjonalnością połączoną z atrakcyjnym wyglądem. Duża ilość przeszkleń, funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że są to budynki idealne do życia rodzinnego.

Inwestycja Osiedle przy Cichej znajduje się w Łazach, ul. Cicha (8.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez RK-BUD Rzymowski Korona Sp. J.

Inwestycja Osiedle przy Cichej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy Cichej w sprzedaży 3 nowe domy o powierzchni od 141 do 178 metrów kwadratowych, w cenie od 882 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 4-pokojowe o powierzchni 178 m2 w cenie od 959 000 zł (2 domy)
 • 5-pokojowe o powierzchni 141 m2 w cenie od 882 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców RK-BUD Rzymowski Korona Sp. J. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle przy Cichej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle przy Cichej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle przy Cichej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radiostacja Łazy 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle przy Cichej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Delikatesy.

Data publikacji: 09.03.2021
Data aktualizacji: 21.07.2022
RK-BUD Rzymowski Korona Sp. J. logo

RK-BUD Rzymowski Korona Sp. J.

Biuro sprzedaży Osiedla Przy Cichej

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Sportowa 17A, Góra Kalwaria 05-530

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 17:00

spotkania umawiane telefonicznie

Ten deweloper znacznie szybciej odpowiada na zapytania telefoniczne

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Łazach

Oferty w Łazach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: