Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ville Przy Młynie

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Niepodległości / ul. Wojska Polskiego, oferowane bezpośrednio przez

Rezydent Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański, ul. Niepodległości / ul. Wojska Polskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Ville Przy MłynieVille Przy Młynie

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Ville przy Młynie to estetyczny kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej stanowiący harmonijne połączenie zabytkowej architektury z nowoczesnymi formami, kierowane do osób poszukujących niestandardowych rozwiązań. Lokalizacja w najatrakcyjniejszej, historycznej części Pruszcza Gdańskiego czyni z tej realizacji miejsce niepowtarzalne.

Z jednej strony stojący przy ul. Wojska Polskiego, odrestaurowany pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków „Biały domek”, stanowi część ruchliwej miejskiej arterii, przy której zlokalizowane jest życie administracyjno -usługowe Pruszcza. Z drugiej zaś ogródki działkowe i tereny zielone miasta zapewniają spokój i relaks dla pozostałej części osiedla, zrealizowanej w nietypowej architekturze w nawiązaniu do tradycji regionu.

Odtworzony i zmodernizowany dom przy ul. Wojska Polskiego 52, to prawie 200 m2 niepowtarzalnego wnętrza z kilkuset letniej cegły nadającej pomieszczeniom ekskluzywnego charakteru. „Dom z duszą” idealnie nadaje się do urządzenia w nim gabinetów, czy kancelarii, co umożliwia plan zagospodarowania przestrzennego dla tej zabytkowej części Pruszcza.

Domy wybudowane i dostępne od ulicy Niepodległości, to już nowoczesne i praktyczne podejście naszych projektantów do wykorzystania przestrzeni obudowanej murami. Każdy dom to prawie 140 m2 dobrze doświetlonej powierzchni, funkcjonalnie podzielonej na część dzienną i nocną, niewielki ogród, garaż i zamknięty dostęp do własnej części posesji. Wnętrza domów zaprojektowane, z myślą o komforcie odbiorcy, przestronne, z dużymi połaciami okiennymi i nietypowym rozwiązaniem ciągów komunikacyjnych, a na zewnątrz elewacja z klinkieru, w ciepłym ceglanym kolorze.

Coraz więcej osób decyduje się na budowę swojego własnego domu. Oczywiście budowa domu to decyzja niezwykle odpowiedzialna, warto więc zastanowić się dokładnie nad każdym detalem jej dotyczącym począwszy od jego umiejscowienia na szczegółach dotyczących wystroju skończywszy. Nasza firma ma dla Państwa wyjątkową ofertę - 3 domków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Pruszczu Gdańskim przy ul. Niepodległości / Wojska Polskiego. To idealne miejsce w rejonie centrum Pruszcz Gdańskiego gdzie w ciszy i spokoju można wychowywać dzieci i spędzać wolny czas. Oferujemy budynki w stanie deweloperskim. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość oferowanych przez nas domów spełniała wszelkie Państwa oczekiwania.

Inwestycja Ville Przy Młynie znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Niepodległości / ul. Wojska Polskiego (2.3 km od Gdańska), została zrealizowana przez Rezydent Sp. z o.o.

Inwestycja Ville Przy Młynie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ville Przy Młynie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rezydent Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ville Przy Młynie?

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ville Przy Młynie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1040 metrów od inwestycji Ville Przy Młynie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pruszcz Gdański.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ville Przy Młynie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Przy Młynie znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki w odległości 268 m, przedszkole w odległości 298 m, Przedszkole w odległości 325 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ville Przy Młynie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Centrum Medyczne w odległości 116 m, Centrum Stomatologiczne w odległości 657 m, Izofonis - Aparaty Słuchowe w odległości 781 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ville Przy Młynie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 384 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 392 m znajduje się Stokrotka, w odległości 432 m znajduje się Fart.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Przy Młynie w odległości 272 m znajduje się boisko / kort, w odległości 282 m znajduje się boisko / kort, w odległości 295 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 12.09.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023