Osiedle Nowa Żórawina

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wróblewska, oferowane bezpośrednio przez Republika Wnętrz - Grupa

wrocławski, Jaksonów, ul. Wróblewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 736 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Nowa Żórawina

4 zdjęcia

Osiedle Nowa Żórawina
Osiedle Nowa Żórawina
Osiedle Nowa Żórawina
Osiedle Nowa Żórawina

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Kameralne osiedle budynków mieszkalnych, położone w miejscowości Jaksonów.

Osiedle Nowa Żórawina położone jest 20 km na południe od miasta Wrocław, w Jaksonowie (gmina Żórawina).

Usytuowanie osiedla w tej odległości pozwala na zachowanie jego kameralnego i cichego charakteru. To miejsce idealne dla tych, którzy cenią sobie spokój.

Położenie blisko miasta pozwala na szybki dojazd do pracy – samochodem lub komunikacją autobusową podmiejską. Dojazd do centrum zajmuje około 30 minut, do Bielan Wrocławskich – 15 minut.

Bez problemu można skorzystać z komunikacji podmiejskiej – z Jaksonowa można dojechać do centrum Wrocławia liniami autobusowymi nr 513 i 523.

W centrum Jaksonowa znajdują się: kościół, sklep spożywczy, kiosk, przystanek autobusowy, a także przychodnia NFZ. W centrum Żórawiny zaś: apteka, bank, bankomat, stomatolog, sklepy spożywcze i cukiernicze. Do najbliższego centrum handlowego mieszkańcy dojadą w 10 minut.

Obecne na osiedlu znajdują się 2 trzykondygnacyjne, podpiwniczone budynki mieszkalne w stanie surowym otwartym, które zostały zakupione przez inwestora od Gminy Żórawina. Zostaną one poddane generalnemu remontowi, dzięki czemu powstaną w nich razem 24 mieszkania – 3 lub 4-pokojowe – o dużych metrażach 66-77 m2, w atrakcyjnej cenie 1990 zł/ m2.

Podpiwniczenie budynków pozwala na przyporządkowanie do każdego lokalu piwnicy. Dla mieszkańców, którzy będą potrzebowali więcej miejsca przewidzieliśmy możliwość dokupienia dodatkowej piwnicy. Mieszkania na parterze i piętrze posiadają balkony, a do mieszkań na najniższej kondygnacji dodatkowo będą przynależeć spore ogródki.

Do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe. Ewentualna możliwość zrezygnowania z miejsca parkingowego będzie możliwa w przypadku, gdyby inny klient potrzebował dwóch miejsca.

Inwestycja będzie realizowana jako przedsięwzięcie deweloperskie zgodnie z rygorami „ustawy deweloperskiej”. Harmonogram prac będzie dostępny do pobrania przed końcem września w zakładce „Do pobrania”. Zakończenie wszystkich prac budowlanych planowane jest na koniec sierpnia 2015 r.

Inwestycja Osiedle Nowa Żórawina znajduje się w Jaksonowie, ul. Wróblewska (12.4 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Republika Wnętrz - Grupa.

Inwestycja Osiedle Nowa Żórawina została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowa Żórawina nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Republika Wnętrz - Grupa przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowa Żórawina?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowa Żórawina w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.06.2015
Data aktualizacji: 07.12.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: