Kamienica pod Pelikanem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRED Real Estate Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kamienica pod Pelikanem dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
LU1
27,18 m²
1

Opis Inwestycji

Kamienica pod Pelikanem

Kamienica Pod Pelikanem to ostatni etap kultowej Nowej Papierni. Prestiżowej, wielokrotnie nagradzanej inwestycji mieszkaniowej, która dała życie dwóm historycznym budynkom z 1889 r. oraz zainspirowała powstanie trzech kolejnych, w podobnym stylu.Kamienica pod Pelikanem wieńczy całość projektu mieszkaniowego i zamyka go.Poznaj to wyjątkowe miejsce i jego okolicę.

Inwestycja Kamienica pod Pelikanem znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Kościuszki 130 (1.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera RED Real Estate Development Sp. z o.o..

Inwestycja Kamienica pod Pelikanem została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamienica pod Pelikanem pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 27 metrów kwadratowych.

Deweloper RED Real Estate Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 273 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 27 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienica pod Pelikanem

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica pod Pelikanem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Kamienica pod Pelikanem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościuszki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica pod Pelikanem znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych we Wrocławiu w odległości 40 m, POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 1 w odległości 40 m, POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 2 w odległości 40 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica pod Pelikanem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz Rodzinny w odległości 170 m, Onkomed w odległości 260 m, InviMed w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica pod Pelikanem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 110 m znajduje się ALDI, w odległości 140 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica pod Pelikanem w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.10.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie