Domy Sycylijska

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezReal Development Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Forest Place(2.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Łódź, Polesie, Złotno, ul. Podchorążych 97 (7.2 km od centrum Łodzi)
  Forest Place
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 6
  Powierzchnia: 136 - 142 m2
  Liczba pokoi: 5
  E-Dom Invest Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Zlokalizowane przy zbiegu ulic Sycylijskiej i Włoskiej, na zachodnim krańcu Łodzi, tuż za łódzkim Teofilowem. Bezpośrednie sąsiedztwo zielonego stawu z pięknym, naturalnym źródłem jest tzw. użytkiem ekologicznym. To oznacza, że teren nie ma możliwości dalszej zabudowy. Jest więc pewność, że nic nie zasłoni widoku z tarasu na staw, źródło oraz zieloną kompozycję starodrzewu z urokliwymi samosiejkami.Osiedle składa się z 6 domów bliźniaczych stanowiących komfortową przystań dla 12 rodzin. Wjazd i komunikacja na teren osiedla został przewidziany prywatną drogą wewnętrzną. Zarówno otwarcie bramy jak i furtki, przy której jest domofon, odbywa się również zdalnie za pomocą pilota. A wjazd do każdej posesji jest zaznaczony niskim, nowoczesnym światłem. Cały teren jest ogrodzony.Marzysz o domku z własnym ogródkiem, garażem, w pięknej zielonej okolicy, ale w mieście? Mamy coś IDEALNEGO dla Ciebie. Do wyboru są 3 rodzaje domów o różnym rozkładzie.- Domy mają powierzchnię mieszkalną odpowiednio: 99 m2, 104 m2 i 118 m2- Każdy dom posiada garaż i długi podjazd dla drugiego samochodu- Powierzchnie działek mieszczą się w przedziale od 380 m2 do 665 m2

Inwestycja Domy Sycylijska znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Sycylijska (8.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja Domy Sycylijska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 3 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy Sycylijska pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 115 metrów kwadratowych w cenie od 525 396 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Development Group nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Bramy garażowe z napędem, parametry przenikalności termicznej stolarki okiennej, drzwiowej, garażowej, dachu oraz ścian zewnętrznych przewyższają wymogi, które będą obowiązywać w roku 2021.
Konstrukcja budynku
budulec YTONG
Dach
w konstrukcji tradycyjnej (wiązary drewniane kratowe)
Stolarka okienna
dwukolorowa PCV – od zewnątrz szara, od wewnątrz biała
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe najwyższej klasy – C
Instalacje
lokalna kanalizacja – zbiornik sanitarny z betonowym bezodpływowym zbiornikiem, rozprowadzenia instalacji pod anteny sanitarne i sieć komputerową instalacja alarmowa
Ogrzewanie
ogrzewanie podłogowe na parterze, kominki
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy Sycylijska

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Sycylijska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Domy Sycylijska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kochanówka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Sycylijska znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 201 przy Dziennym Oddziale Specjalistycznego Psychiatrycznego ZOZ w Łodzi w odległości 520 m, Filia Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 201 przy Specjalistycznym Psychiatrycznym ZOZ w Łodzi - Oddział dla Dzieci w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy Sycylijska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Sycylijska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 220 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 270 m znajduje się Spożywczy.

Data publikacji: 25.05.2016

Data aktualizacji: 01.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie