Jednorodzinny Nowy Imielin II

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Ul. Lelka, oferowane bezpośrednio przez RC Development

Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, Ul. Lelka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 123 oferty w najbliższej okolicy!

Jednorodzinny Nowy Imielin II

4 zdjęcia

Jednorodzinny Nowy Imielin II
Jednorodzinny Nowy Imielin II
Jednorodzinny Nowy Imielin II
Jednorodzinny Nowy Imielin II

Najbliższe inwestycje

 • Zięby IV
  od: 9 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Zięby IV

  Arche S.A.

  Lokal użytkowy Stary Imielin, Ursynów, Warszawa
  ul. Zięby 40A
  8.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 25-64 m2
  • Lokali użytkowych: 29
 • Solea Mokotów

  Solea Mokotów

  Gilmerton Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Służew, Mokotów, Warszawa
  ul. Bartłomieja 2
  6.9 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 220 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Dom na Służewcu
  Pod wynajem

  Dom na Służewcu

  Dom Development S.A.

  Lokal użytkowy Osiedle Wyczółki, Ursynów, Warszawa
  ul. Nowy Służewiec 21
  7.4 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 31-53 m2
  • Lokali użytkowych: 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Inwestycja Jednorodzinny Nowy Imielin II zlokalizowana jest w dzielnicy Ursynów wśród zabudowy jednorodzinnej. Osiedle będzie usytuowane ok. 900m od stacji Metro Imielin oraz od hipermarketu Real ok. 500m, relatywnie blisko ul. Puławskiej i al. KEN co stwarza wyjątkowo dogodną komunikację oraz w pobliżu Lasu Kabackiego.Osiedle składa się z zespołu pięciu eleganckich szeregowców – każdy po 4 domy jednorodzinne. Domy zaprojektowano z obszernym salonem oraz kominkiem, na działce o powierzchni ok 300 m2. Budynki posiadają trzy kondygnacje naziemne, w tym poddasze użytkowe. Każdy dom wybudowany będzie na działce z wydzieloną KW i odrębnym nr Ew. W poziomie parteru zaprojektowano otwartą przestrzeń części dziennej, na którą składają się : pokój dzienny z centralnie położonym kominkiem, jadalnia oraz kuchnia. Na kondygnacji 1-ego piętra i poddasza znajdują się sypialnie oraz łazienki. Wszystkie piętra połączone są klatką schodową zlokalizowaną w wysuniętej z elewacji bryle nad wejściem głównym. Całość założenia została zaprojektowana bez wewnętrznych ścian i słupów nośnych co umożliwia przyszłym użytkownikom swobodną aranżacje w zależności od potrzeb. Jako nieliczni na rynku deweloperskim proponujemy Państwu inteligentne instalacje – jest to system, który dzięki sterowaniu podwyższa bezpieczeństwo i komfort oraz pomaga zredukować zużycie energii, a tym samym koszty.Domy jednorodzinne zostaną oddane w stanie deweloperskim lub na Państwa życzenie “pod klucz”, przy współpracy z profesjonalnym architektem wnętrz.Wysoki standard, najlepsza lokalizacja, oraz niewątpliwie konkurencyjne ceny to oferta, która powstała z myślą o tych, którzy marzą o własnym domu jednocześnie mieszkając w mieście.Jednorodzinny Nowy Imielin II to krok w stronę realizacji Państwa marzeń.

Inwestycja Jednorodzinny Nowy Imielin II znajduje się na Starym Imielinie (9.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RC Development.

Inwestycja Jednorodzinny Nowy Imielin II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Jednorodzinny Nowy Imielin II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli RC Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jednorodzinny Nowy Imielin II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jednorodzinny Nowy Imielin II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Jednorodzinny Nowy Imielin II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sójki 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jednorodzinny Nowy Imielin II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jednorodzinny Nowy Imielin II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 100 w odległości 310 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Centrum Promyk" w odległości 310 m, Niepubliczne Przedszkole Językowo-Muzyczne "Drużyna Tygryska" w odległości 510 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jednorodzinny Nowy Imielin II w odległości 140 m znajduje się Calypso Fitness Warszawa Ursynów, w odległości 210 m znajduje się Budojo, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: