Słoneczne Bielany

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezQuart Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bielany House(1.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Bielany Wrocławskie, ul. Kłodzka 8 (2.3 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 334 brutto/m2
  Bielany House
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 149 m2
  Liczba pokoi: 4
  Sanbet Development

Opis Inwestycji

Słoneczne Bielany

Inwestycja „Słoneczne Bielany”„Słoneczne Bielany” to osiedle 37 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w Bielanach Wrocławskich, w miejscowości graniczącej bezpośrednio z Południem Wrocławia. Dogodna lokalizacja zapewnia odrobinę wytchnienia od miejskiego zgiełku przy jednoczesnej bliskości centrum.Nasze główne atuty:- kameralne osiedle z wykończoną drogą i pasem pieszo-jezdnym- funkcjonalny rozkład: 5-pokojowe lokale mieszkalne z przestronnym salonem z dużym aneksem kuchennym i wyjściem bezpośrednio na taras- dwie łazienki- miejsce postojowe na wyłączność na podjeździe- garaż- własny ogród z tarasem- optymalne usytuowane względem stron świata- atrakcyjna cenaTermin rozpoczęcia prac budowlanych – czerwiec 2017 roku.Planowany termin zakończenia inwestycji:a) szeregi w budynku „A”- do 31.07.2018r.b) szeregi w budynku „B”- do 31.12.2018r.c) szeregi w budynku „C”- do 31.03.2019r.

Inwestycja Słoneczne Bielany znajduje się w Bielanach Wrocławskich, ul. Ogrodowa (1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Quart Development S.A..

Inwestycja Słoneczne Bielany została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych domów w tym 37 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Bielany pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 144 metrów kwadratowych w cenie od 542 883 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Quart Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 37 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 258 do 312 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowe ławy fundamentowe Ściany fundamentowe z bloczków betonowych izolowane przeciwwilgociowo, docieplone styropianem XPS zabezpieczony folią kubełkową.
Dach
Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, o nachyleniu połaci 35 stopni, kryty dachówką ceramiczną, ocieplony wełną mineralną zgodnie z projektem
Stolarka okienna
Okna i drzwi balkonowe PCV w kolorze: od wewnątrz białe, od zewnątrz w okleinie grafitowej zgodnie z zgodnie z kolorystyka elewacji o współczynniku przenikania ciepła dla okien i drzwi balkonowych Umax= 0,9 W/m2K. Okna połaciowe drewniane, lub PCV, współczynnik przenikania ciepła dla okien połaciowych Umax = 0,9 W/m2K.
Drzwi zewnętrzne
DRZWI WEJŚCIOWE: Drzwi o wzmocnionej konstrukcji, z ościeżnicą wyposażoną w zabezpieczenie przeciwwyważeniowe, o współczynniku przenikania ciepła dla drzwi zewnętrznych Umax = 1,2 W/m2 *K, wyposażone w wizjer.
Posadzka
szlichta cementowa dylatowana obwodowo gr. min 5 cm, posadzka do indywidualnego wykończenie przez Nabywcę.
Ściany
ŚCIANY ZEWNĘTRZNE –murowane gr. 24 cm (cegła silikatowa lub pustak ceramiczny), z izolacja termiczną styropian lub wełna, zakończone tynkiem strukturalnym: całość o współczynniku (U=0,198 [W/m*K] ŚCIANY WEWNĘTRZNE ściany między lokalowe konstrukcyjne – żelbetowe lub murowane gr. 24 cm (cegła silikatowa lub pustak ceramiczny), wykończone tynkiem gipsowym; ściany działowe wewnątrz lokalowe pomiędzy pomieszczeniami – murowane gr. od 8 cm do 10 cm (cegła silikatowa lub pustak ceramiczny), wykończone tynkiem gipsowym
Parapety zewnętrzne
Parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej w okleinie zgodnie z kolorystyka elewacji.
Parapety wewnętrzne
Parapety wewnętrzne do indywidualnego zakupu i montażu przez Nabywcę.
Instalacje
INSTALACJA WODNA I KANALIZACYJNA: Wykonane podejścia wod - kan do lokalu bez dostawy i montażu baterii i białego montażu. Zakup i montaż armatury i urządzeń sanitarnych po stronie Nabywcy. Woda do budynku zapewniona z sieci miejskiej poprzez przyłącze wody z wodomierzem zlokalizowanym w garażu. INSTALACJA ELEKTRYCZNA: Kompletna zgodnie z projektem z wyłączeniem dostawy i montażu opraw oświetleniowych i kuchenki elektrycznej INSTALACJA DOMOFONOWA: przygotowane do montażu urządzeń -zakup i montaż urządzeń po stronie Nabywcy INSTALACJA TELEWIZYJNA: Jedno gniazdo RTV-SAT salonie, okablowanie dla telewizji satelitarnej INSTALACJA TELEFONICZNA-INTERNETOWA: Jedno gniazdo Internet w salonie, 2 przewody UTP CAT 5 INSTALACJA GAZOWA: Instalacja gazowa wykonana z rur PE na odcinku od szafki gazowej do budynku oraz rur stalowych w budynku- doprowadzenie gazu ziemnego GZ-50 do pieca gazowego zgodnie z projektem budowlanym
Ogrzewanie
INSTALACJA C.O.: Ogrzewanie wodne, kocioł gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania o mocy do 24 kWh, grzejniki stalowe płytowe z wbudowanym zaworem i głowica termostatyczną, w łazienkach grzejniki drabinkowe.
Wentylacja
INSTALACJA WENTYLACYJNA: Wentylacja grawitacyjna. Nawiew do kominka w posadzce.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słoneczne Bielany

Doskonała komunikacja i lokalizacja: - rozwinięta infrastruktura społeczna już w najbliższym sąsiedztwie m.in. nowoczesne placówki edukacyjne, przychodnia, punkty usługowe - łatwy dojazd do centrum Wrocławia - tylko 200 m do przystanku autobusowego - położenie w jednej z najlepiej rozwijających się gmin w Polsce - bliskość terenów i obiektów rekreacyjno-sportowych: -Tor Wyścigów Konnych na Wrocławskich Partynicach -centrum sportowo- rekreacyjne „Centrum Ślęza” - kompleks nowoczesnych basenów, saunarium, strefa fitness z bogatą ofertą zajęć na różnych poziomach zaawansowania, strefa fizjoterapii, punkt gastronomiczny: zdrowe Bistro. -Match Point Tenins & Sports Club w pobliskiej Ślęzy- centrum m.in. w squasha, tenisa, badmintona, fitness. Możliwość skorzystania z siłowni, zajęć fitness lub strefy wellness. -Zamek Topacz - historyczny, renesansowy obiekt, zaadoptowany jako renomowany hotel z restauracją oraz SPA oraz otaczającym 50-hektarowym terenem rekreacyjnym. Atrakcje dodatkowe stanowią m.in. malowniczy park ze stawem, Muzeum Motoryzacji, trasy spacerowe i rowerowe, a także korty tenisowe i strzelnica golfowa. -Sceny ATM w Bielanach Wrocławskich, gdzie regularnie możemy być uczestnikiem licznych spektakli teatralnych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, z udziałem czołowych polskich aktorów. -kino oraz Fitness Academy w Parku Handlowym „Aleja Bielany” w Bielanach Wrocławskich - doskonała baza wypadowa ze względu na skrzyżowanie ważnych szlaków drogowych m.in.: • dróg krajowych nr 8 /E-67/ (Warszawa - Wrocław - Kudowa Zdrój – Wiedeń), nr 35 /E-261/ (Poznań - Wrocław - Jelenia Góra – Praga); • autostrady A 4 /E-40/ (Berlin - Wrocław - Gliwice – Kraków); • drogi ekspresowej S 8 - Autostradowa Obwodnica Wrocławia, która łączy miejscowości z północy gminy z trasą w kierunku Oleśnicy, a docelowo Warszawy

Bielany Wrocławskie to wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Kobierzyce. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wrocławskiego.

Data publikacji: 08.12.2017

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie