Osiedle Pixel

Oferta archiwalna

legionowski, Wieliszew, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Pixel

27 zdjęć

Osiedle Pixel
Osiedle Pixel
Osiedle Pixel
Osiedle Pixel

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowe osiedle o nietuzinkowym stylu w doskonałej lokalizacji! Osiedle na wskroś innowacyjne, minimalistyczne w formie architektonicznej i różniące się od wszystkiego, co do tej pory widzieliście!

Spójność rozwiązań, niezwykła funkcjonalność pomieszczeń – oto kluczowe założenia tego wyjątkowego projektu!

A co powiesz na możliwość dowolnej aranżacji pomieszczeń? Co jeśli zaproponujemy Ci trzy różne warianty zagospodarowania 3 kondygnacji?

Chcecie zamieszać ciekawiej?

• Bardzo ważnym atutem Osiedla PIXEL jest wysoki standard wykonania budynków i ich usytuowanie. Warto wiedzieć, że zaprojektowaliśmy domy tak, aby zapewnić Ci nieograniczony widok z okien na otaczającą przyrodę.

• Funkcjonalność i ustawność pomieszczeń nie ma sobie równych na rynku. Co więcej, już na etapie budowy możesz wybrać 1 z 3 wariantów rozwiązania 3 kondygnacji, czyli strefy z pokojami.

• Duże, wertykalne okna pozwalają zobaczyć więcej, wpuścić więcej światła i świeżego powietrza, m.in. przez otwierane drzwi balkonowe w każdym pokoju.

• Oczekujesz wysokiego standardu? Świetnie! Proponujemy Ci zatem salon o wysokości ponad 3,60 m. To u nas standard, dzięki któremu poczujesz przestrzeń i wyjątkowość tego miejsca.

• Dla uzyskania najwyższego komfortu postanowiliśmy zadbać również o Twoje samochody. Poza garażem, każdy apartament posiada dodatkowe miejsce parkingowe pod wiatą.

• Wychodząc na przeciw Twoim potrzebom logistycznym, oferujemy dla każdego apartamentu wygodne, przestronne pomieszczenie techniczne na tyłach wiaty, służące do segregacji odpadów oraz jako mini-magazyn na narzędzia ogrodnicze, rowery i wszystko, czego możesz pozbyć się z garażu.

• Warto wspomnieć, że wzdłuż inwestycji biegnie utwardzona, asfaltowa droga posiadająca latarnie wyposażone w oświetlenie typu LED. Prezentuje się zatem nowocześnie, daje komfort użytkowania oraz zapewnia bezpieczeństwo wieczorem i nocą.

Inwestycja Osiedle Pixel znajduje się w Wieliszewie, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki (8.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez PSB Mini Mrówka S.C.

Inwestycja Osiedle Pixel została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pixel nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PSB Mini Mrówka S.C. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Pixel?

Przez teren powiatu legionowskiego przebiega trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 61 (Warszawa – Pojezierze Mazurskie) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze). Biegnie tędy również linia kolejowa nr 9, łącząca Warszawę z Gdańskiem. Powiat jest dobrze skomunikowany ze stolicą zarówno poprzez linie autobusowe, jak i kolejowe: Szybkiej Kolei Miejskiej (S3, S9) oraz Kolei Mazowieckich.

Data publikacji: 27.01.2020
Data aktualizacji: 13.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: