Zielona Góra Os. Czarkowo

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Kolejny BUDYNEK B-4 na Osiedlu Czarkowo w Zielonej Górze przy ul. Łężyca - Inwestycyjna 20A-B.Budynek 2-klatkowy z windami. W piwnicy będą znajdować się garaże oraz komórki lokatorskie. W budynku zaprojektowano mieszkania 1-, 2- i 3- pokojowe o powierzchni od 28 m2 do 70 m2. Mieszkania mają balkony. Teren działki zagospodarowany zostanie przez chodniki, drogę dojazdową, miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych oraz ładny plac zabaw. Budynek przyłączony zostanie do sieci ciepłowniczej Elektrociepłowni Zielona Góra. Termin rozpoczęcia budowy 01.09.2015 r. Planowany termin zakończenia budowy 30.06.2016 r.BUDYNEK B-3 na Osiedlu Czarkowo w Zielonej Górze przy ul. Łężyca - Inwestycyjna 22. Termin zakończenia budowy 30.09.2015 r., klucze już w październiku 2015 r. Budynek 1-klatkowy z windą. W piwnicy znajdują się garaże oraz komórki lokatorskie. W budynku zaprojektowano mieszkania 1-, 2- i 3- pokojowe o powierzchni od 28 m2 do 64 m2. Wszystkie mieszkania mają balkony. Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Zielona Góra Os. Czarkowo znajduje się w Zielonej Górze, ul. Inwestycyjna 22 (5 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o..

Inwestycja Zielona Góra Os. Czarkowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Zielona Góra Os. Czarkowo pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Zielona Góra Os. Czarkowo

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Góra Os. Czarkowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Zielona Góra Os. Czarkowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łężyca Os. Czarkowo.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Góra Os. Czarkowo znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Wesoły Zakątek" w Zielonej Górze Barbara Dybaś w odległości 40 m, Akademia Montessori w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielona Góra Os. Czarkowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się Dino.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie