Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość" logo

Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość"

Malbork, Prusa 1
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość" Piotr Wysocki w Malborku jest na rynku lokalnym prężnie działającą firmą budowlaną oraz liczącym się deweloperem na rynku malborskim, która istnieje od 15 maja 1980 roku.

Obecnie firma "Przyszłość" zatrudnia przeciętnie około 160 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy gwarantują wykonanie wysokiej jakości prac ogólnobudowlanych, przemysłowych i wykończeniowych.

Oprócz inwestycji realizowanych w ramach zamówień publicznych od 1998 roku firma zajmuje się również działalnością deweloperską. W dniu dzisiejszym jest największym deweloperem na rynku malborskim. W swoim dorobku w ramach działalności deweloperskiej posiada 16 inwestycji zrealizowanych (476 lokali mieszkalnych) oraz 2 w trakcie realizacji (77 lokali mieszkalnych). Ponadto planuje rozpoczęcie nowych inwestycji.

Nadrzędnym celem działalności firmy stanowiącym o jej powodzeniu na rynku i dalszym rozwoju z korzyścią dla pracowników i lokalnej społeczności jest jakość i terminowość usług na pierwszym miejscu. Przedsiębiorstwo wykonuje wiele prestiżowych budów z myślą wprowadzenia i upowszechniania nowych technologi i materiałów budowlanych, a także świadczy usługi odpowiadające najwyższym standardom.

Posiadamy w sprzedaży 32 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Jagiellońska Park
  gotowe
  Osiedle „Jagiellońska Park” to inwestycja, która spełni Państwa oczekiwania. W/w osiedle składać się będzie z 5 budynków wyróżniających się prostą i nowoczesną architekturą, które ponadto charakteryzować będzie przemyślana funkcjonalność każdego z pomieszczeń, zapewniająca komfort i wygodę mieszkania. Będzie to osiedle przyjazne dla aktywnych dorosłych - dla których powstanie siłownia terenowa,

  Jagiellońska Park

  od 6 700 zł/m2
  ul. Jagiellońska , Malbork(14.8 km od Tczewa)
  Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość"

Kontakt

Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość" logo
Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość"
Malbork, Prusa 1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: