Osiedle Gdańskie

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Gdańska, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlane Margo

kartuski, Pępowo, ul. Gdańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle GdańskieOsiedle Gdańskie

18 zdjęć

Osiedle Gdańskie
Osiedle Gdańskie
Osiedle Gdańskie
Osiedle Gdańskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 120 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Gdańskie to kameralne osiedle, powstające w Pępowie - malowniczej miejscowości w bliskim sasiedztwie Trójmiasta. W ramach inwestycji, powstanie 120 bezczynszowych mieszkań, domy szeregowe oraz domy wolnostojące w niskiej, nowoczesnej zabudowie szeregowej, na w pełni zagospodarowanym terenie.

Osiedle Gdańskie to także starannie przemyślana i wykonana infrastruktura taka jak:

- ogrodzenie terenu,

- drogi i chodniki wewnętrzne

- miejsca parkingowe,

- oświetlenie zewnętrzne,

- specjalnie wydzielone tereny zielone,

- kanalizacja

Całość dopełnić ma powstanie placu zabaw oraz przedszkola,dzięki któremu inwestycja stworzy w pełni funkcjonalne osiedle rodzinne.

Pierwszy etap obejmie budowę mieszkań oraz domów szeregowych o metrażu gwarantującym możliwość skorzystania z dopłat w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.Mieszkania posiadają funkcjonalne i starannie zaprojektowane rozkłady, tak by każdy z domowników znalazł w nim miejsce dla siebie. Dodatkowo na parterze mieszkań znajdują się przydomowe ogródki, w których będzie się można zrelaksować po ciężkim dniu pracy, a na piętrze słoneczne balkony. Każdy z domów szeregowych będzie posiadał własny ogródek.

Inwestycja Osiedle Gdańskie znajduje się w Pępowie, ul. Gdańska (3.4 km od Gdańska), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlane Margo.

Inwestycja Osiedle Gdańskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gdańskie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlane Margo przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Pępowo to miejscowość dobrze skomunikowana zarówno z Gdańskiem jak i Gdynia.Planowana w niedługim czasie budowa Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej,bliskość węzła komunikacyjnego, a także przystanków Kolei Metropolitalnej, pozwoli na jeszcze sprawniejszą komunikację z Trójmiastem.

Lokalizacja osiedla spełnia zatem oczekiwania zarówno osób aktywnych zawodowo jak i tych szukających wytchnienia i ucieczki z centrum zatłoczonego miasta.

Mieszkając w Pępowie docenicie Państwo walory tego wyjątkowego miejsca, którymi bez wątpienia są liczne tereny rekreacyjne, pobliskie placówki oświatowe, a także sklepy i usługi.

Powiat kartuski zajmuje 1121 kilometrów kwadratowych. Mieszka tutaj ponad 120 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą następujące gminy: miejsko-wiejskie Kartuzy i Żukowo oraz wiejskie Sierakowice, Somonino, Stężyca, Przodkowo, Chmielno, Sulęczyno. Największymi walorami powiatu kartuskiego, który leży w tak zwanej Szwajcarii Kaszubskiej, są lasy i jeziora. Turystyka jest ważną gałęzią gospodarki, wciąż rozwija się także rolnictwo. Bliskość Gdańska i Gdyni oraz piękno kartuskiej przyrody przyciągają nowych mieszkańców, których liczba wzrasta z roku na rok (przez ostatnich 10 lat – o około 19 tysięcy). Tutejsza ludność silnie identyfikuje się z kaszubską kulturą, o czym można się przekonać na przykład w lokalnych restauracjach i na festynach.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Gdańskie?

Najważniejszą rolę w komunikacji publicznej odgrywają autobusy. Na przykład autobusem prywatnego przewoźnika „Gryf” można dojechać z Kartuz do głównego dworca w Gdańsku w około 50 minut, a z Żukowa – w około 30 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Gdańskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1447 metrów od inwestycji Osiedle Gdańskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pępowo Kartuskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Gdańskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gdańskie znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Fantazja w odległości 107 m, Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie w odległości 977 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Gdańskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 217 m znajduje się Delikatesy Justynka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gdańskie w odległości 986 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 08.12.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: